Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Místo Kodeše by byl dobrý Kučera , ale jestli ještě nebude moct , tak asi Pudhora , a nebo se z hrotu stáhne do středu Juliš a na hrot půjde Mihálik

Marek2001

Hlavně nedávat Kaštánka divím se , že ho furt tady držíme nic nepředvedl.Jasný zranění měl ,ale když byl na hřišti pokaždé tak tragédie.

Marek2001

Tak Sparta v suchým triku.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 23/07/24 22:28:19Hlavně nedávat Kaštánka divím se , že ho furt tady držíme nic nepředvedl.Jasný zranění měl ,ale když byl na hřišti pokaždé tak tragédie.

To bych si úplně nemyslel , potřebuje sklidit , to jak je sama ruka sama noha tak je takový neohrabaný , ale já bych ho nezatracoval , svoji šanci zaslouží.

Marek2001

Tak kde je ten Petrášek? 😁😁


Mikess

Kde by byl ,shání v Ikea nábytek😂na Bolku už bude

Mikess

A ja bych klidně místo Kodyho hodil na jeho post Fandu

Mikess

Tak Bohemka to má těžký od doby těch"sloučení" těch Vejsadů a nejhorší to má asi s tou radnicí Praha 10..ale jo,tyhle mi nevadi narozdíl od těch asi 500 metru dál

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Středa 24/07/24 18:12:53Tak Bohemka to má těžký od doby těch"sloučení" těch Vejsadů a nejhorší to má asi s tou radnicí Praha 10..ale jo,tyhle mi nevadi narozdíl od těch asi 500 metru dál

Taky mě nevadí Bohemka až na jejich fanoušky 😁😁.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Středa 24/07/24 18:08:16A ja bych klidně místo Kodyho hodil na jeho post Fandu

A nebo zkusit třeba i toho Holovatskiho.

Marek2001

Nebo třeba jestli už v neděli nebude Heidenreich ale tam to vidím případně z lavičky. Téměř rok nehrál a určitě nebudou chtít riskovat.

Mikess

Ja mluvil o Bohemce jako klubu,fans nějak neřeším .ono i z těch Teplic tam v kleci na konci řvalo potkáme se venku

Mikess

Věřím ze David tam hodí Fandu,dyt přece do Plzně nejedeme jako favorit,ale zase vidět plešatýho a kyselýho Adolfa taky by nebyl špatný pohled

Petr78

Všude se mezi fanoušky najdou idioti. Ale když si vzpomenu jak se montovaly tribuny na malšáku, tak už jsem rád že to je historie a teď to čeká bohemku. A navíc jak mají starý stadion a když musí koukat jak to kolem dokola ty stadiony vyrostly jako Slavia Hradec Karviná , v Plzni dokázali předělat , Uherské Hradiště a ten jejich je stejná tragédie jako náš starý malšák