Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Tam se někdo ptá na něco o fotbale a on ho hnedka posílá mezi píčuse na Malsak?jinak sorry ale na fotbal sem chodi pravidelne  Tomas Martinec,Frigo,Bohdan Višňák,Jergl-tak vítejte kluci🫢

Petr78

Citace od: Adam15 kdy Pondělí 22/07/24 19:47:12Jinak jsem nechtěl říct, že jste za mindraky,asi sis to nepřečetl celý. Jen nechápu, proč se tu nadává na hokej a vedle na fotbal, když jsme Hradecaci a měli by jsme se podporovat. GM píšu, protože říkal, že hráče sháníme a například s Tralmaksem jsme jednali. Hráče na play off jsem řešil jen pro zajímavost, jestli to je už součástí smlouvy ty střídavé starty jako v případě Pavelky

Já taky fandím oběma sportům , a nebral  jsem to osobně ty mindráky. Ale když se někdo na hokejovém DF jen zmíní o fotbale , tak to koupí , a to že si Bronx kopne rád , to si kopne. Jen si přečti včerejšek, Hunnicutt se zeptal jenom , jestli někdo neví jestli někde dávají fotbal a co se kolem toho strhlo za histerii a přišel Bronx a přirovnal fotbal k hovnum , tak jestli to ti přijde v pořádku tak ok. Ale jediný kdo má mindrak je právě Bronx.

Marek2001

Citace od: Adam15 kdy Pondělí 22/07/24 19:47:12Jinak jsem nechtěl říct, že jste za mindraky,asi sis to nepřečetl celý. Jen nechápu, proč se tu nadává na hokej a vedle na fotbal, když jsme Hradecaci a měli by jsme se podporovat. GM píšu, protože říkal, že hráče sháníme a například s Tralmaksem jsme jednali. Hráče na play off jsem řešil jen pro zajímavost, jestli to je už součástí smlouvy ty střídavé starty jako v případě Pavelky

Ono kdyby se z toho tam Bronx neposral že se tam píše o Fotbale tak to je u vás v klidu my vám jenom vracíme úder my tu taky písem během sezóny o Hokeji a nevadí nám to 😉😉.

Adam15

Je pravda, že Bronx je kokot co se týče tohodle a mindrak asi má,o hokeji se tu také nepsali hezké věci úplně a přišlo mě to jako válka mezi oběma fóry. Hradec bylo a bude fotbalové město ale hokej taky není na špatné úrovni a třeba Pilaře jsem také viděl na hokeji.
Jinak podloruji oba sporty a věřím, že novým majitelem přijdou i úspěchy

Adam15

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 22/07/24 20:05:19
Citace od: Adam15 kdy Pondělí 22/07/24 19:47:12Jinak jsem nechtěl říct, že jste za mindraky,asi sis to nepřečetl celý. Jen nechápu, proč se tu nadává na hokej a vedle na fotbal, když jsme Hradecaci a měli by jsme se podporovat. GM píšu, protože říkal, že hráče sháníme a například s Tralmaksem jsme jednali. Hráče na play off jsem řešil jen pro zajímavost, jestli to je už součástí smlouvy ty střídavé starty jako v případě Pavelky

Ono kdyby se z toho tam Bronx neposral že se tam píše o Fotbale tak to je u vás v klidu my vám jenom vracíme úder my tu taky písem během sezóny o Hokeji a nevadí nám to 😉😉.

Bronx je ale jediný,kdo se z toho může posrat, ostatní se tam i o fotbale normálně baví a Bronx sere všechny

Mikess

A o fotbale se cely rok psaly pekny věci?..hele uzavřel bych to,ať si kazdej fandí tomu svému .

Mikess

A ze mu někdo neodpoví,ať se už na fotbal vysere?neni to český alibismus?

hradec-valec

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 20:14:07A ze mu někdo neodpoví,ať se už na fotbal vysere?neni to český alibismus?

Tak i takové snahy byly... Ale nic se nezměnilo ...

Adam15

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 20:13:17A o fotbale se cely rok psaly pekny věci?..hele uzavřel bych to,ať si kazdej fandí tomu svému .
Souhlasím, že to nemá cenu rozebírat, já budu fandit oboum sportům. Bronx ať fandí jen hokeji atd ;D

Mikess

Tak ať se vám daří v nový sezone

Marek2001

Po dlouhý době dneska dobrý Tiki Taka Franz Straka jede bomby 😁👍.

Mikess

Trénuje vůbec někde?

Marek2001

Citace od: Adam15 kdy Pondělí 22/07/24 20:28:09
Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 20:13:17A o fotbale se cely rok psaly pekny věci?..hele uzavřel bych to,ať si kazdej fandí tomu svému .
Souhlasím, že to nemá cenu rozebírat, já budu fandit oboum sportům. Bronx ať fandí jen hokeji atd ;D

Já též fandím oboum sportu. Bohužel Hokej už každý zápasy nestíhám jako dřív ale musíš uznat že na Hokeji klesla návštěvnost a to o dost marketing hrůza to u Votroků to je jináčí level 😉😉.

Marek2001


Petr78

Tak i v Tiky Taka potvrdily že ten gól Teplic platit neměl , jenom Franz by to uznal 😁