Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Myslíš přesně toho borce ,který v půlce července řeší ,ktery hráče má Mounftieldhk na play off z 1.ligy?😂😂to ten by se vlastně měl už zase Kmonicka zeptat jestli jedna s nějakým hráčem,jako se ptá každý týden dvakrát v sekci??..asi mindrák😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 17:06:57Myslíš přesně toho borce ,který v půlce července řeší ,ktery hráče má Mounftieldhk na play off z 1.ligy?😂😂to ten by se vlastně měl už zase Kmonicka zeptat jestli jedna s nějakým hráčem,jako se ptá každý týden dvakrát v sekci??..asi mindrák😂😂

Jo toho myslím 😂😂😅.

Mikess


Mikess

By mě zajímalo jaká je tedka cena Spáčila?

Petr78

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 17:16:44By mě zajímalo jaká je tedka cena Spáčila?

K nezaplacení

Mikess

Tohle byl fakt kauf,stejně jako Zadražil!

Marek2001

Tak u Zadražila má stejné předkupní právo Plzeň nebo se pletu?

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 22/07/24 18:05:56Tak u Zadražila má stejné předkupní právo Plzeň nebo se pletu?

To určitě ne , aspoň myslím že tohle dělají jen ty podvodníci z Prahy

Mikess

Ještě za mě poslední příspěvek k těm forum:je skoda ze ten zmrd Bronx na tom fóru pořad šije do Votroku a nadává lidem co píší o fotbalu a  nikdo mu tam nic neřekne ani kněžna z Prahy,matka fora a jen tady neco napíšeš už brečí ...za sebe doufám ze ten trest ještě dorazi -asi finanční postihl 5mil ?...když chces útočit tak musis počítat s odvetou ..a to je za mě poslední příspěvek k HC .....Votroci oleee

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 19:08:39Ještě za mě poslední příspěvek k těm forum:je skoda ze ten zmrd Bronx na tom fóru pořad šije do Votroku a nadává lidem co píší o fotbalu a  nikdo mu tam nic neřekne ani kněžna z Prahy,matka fora a jen tady neco napíšeš už brečí ...za sebe doufám ze ten trest ještě dorazi -asi finanční postihl 5mil ?...když chces útočit tak musis počítat s odvetou ..a to je za mě poslední příspěvek k HC .....Votroci oleee

Ale vypadá to že tu za chvíli budem mít nový uživatele z HC fóra jak tam píšou 😁 ale též můj poslední příspěvek k Hokeji teď se soustředit jenom na Plzeň.

Petr78

Takže ČT už nebude dělat ani Dohráno ? To je docela škoda ne , žen pořád jsem měl rád.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 22/07/24 19:27:19Takže ČT už nebude dělat ani Dohráno ? To je docela škoda ne , žen pořád jsem měl rád.

Taky jsem se chtěl včera na to kouknout a nikde nic, ale co tenton těch podcastu máme mrtě 👍.

Mikess

Na Tipsport prave ted zápas Fc Košice-As Řím a na první pohled to vypadá jak když to hrají ns Malšáku,hodně podobnej stadion

Adam15

Jinak jsem nechtěl říct, že jste za mindraky,asi sis to nepřečetl celý. Jen nechápu, proč se tu nadává na hokej a vedle na fotbal, když jsme Hradecaci a měli by jsme se podporovat. GM píšu, protože říkal, že hráče sháníme a například s Tralmaksem jsme jednali. Hráče na play off jsem řešil jen pro zajímavost, jestli to je už součástí smlouvy ty střídavé starty jako v případě Pavelky

Mikess

Se podivej na příspěvky ze své stáje od Bronxe.....a to není otázka měsíce !ale asi vše ok,ne?