Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

A to ještě počkej až se na DF hokej zapojí Tučňák ohledně fotbalu...ja doufám ze už ho odpoledne propustí ze zarizenní🍻🥃🍾👮�♀️💉💊

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 11:31:07Jako v ty návštěvnosti je solidní úpadek ,když tady hrál ještě Bednář tak když přišlo "málo" lidi ,tak pořad bylo okolo 4500..a dneska ?derby se nevyproda,Kometa a Sparta taky ne..

Ono o té doby co není Birkow jako speaker tak to šlo dolů.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 11:38:07A to ještě počkej až se na DF hokej zapojí Tučňák ohledně fotbalu...ja doufám ze už ho odpoledne propustí ze zarizenní🍻🥃🍾👮�♀️💉💊

Tučňák koukám, že se tam taky zapojil 😅🤦.

Mikess

Tučňák to je ten rozdilovej hráč co sháněl Kmoníček,akorat to neni Čech ,ale další cizinec😂

Admin

Ahoj přátelé, zkouším novinku a to hodnocení hráčů po utkání. Koukněte na úvodní stránku, přibylo nové téma -Hodnocení hráčů. Kdyžtak napiště zpětnou vazbu jestli vyhovuje\nevyhovuje, problémy apod. Uvidíme jestli se to chytne.
Admin

Petr78

Citace od: Admin kdy Pondělí 22/07/24 12:59:49Ahoj přátelé, zkouším novinku a to hodnocení hráčů po utkání. Koukněte na úvodní stránku, přibylo nové téma -Hodnocení hráčů. Kdyžtak napiště zpětnou vazbu jestli vyhovuje\nevyhovuje, problémy apod. Uvidíme jestli se to chytne.
Admin

Ahoj , já jsem odhlasoval naprosto bez problému , je to přehledné a za mě v pohodě 👍

Marek2001

Citace od: Admin kdy Pondělí 22/07/24 12:59:49Ahoj přátelé, zkouším novinku a to hodnocení hráčů po utkání. Koukněte na úvodní stránku, přibylo nové téma -Hodnocení hráčů. Kdyžtak napiště zpětnou vazbu jestli vyhovuje\nevyhovuje, problémy apod. Uvidíme jestli se to chytne.
Admin

Ahoj taky jsem již v pohodě odhlasoval 😉.

Marek2001

Vecheta do Karviné s přednostním právem pro Slavii.😁 Oni všechno koupí a pak to pošlou na hostování někam nepochopíš 😁.

Mikess

Hlasování v pohode👍

Marek2001

Tak trochu se bojím o Spáčila aby ho Slavia nekoupila když mají out Vlčka na celou sezónu.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 22/07/24 15:23:42Tak trochu se bojím o Spáčila aby ho Slavia nekoupila když mají out Vlčka na celou sezónu.

To už by opravdu byly na hlavu padlí, zbavit se takového stopera

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 22/07/24 15:26:25
Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 22/07/24 15:23:42Tak trochu se bojím o Spáčila aby ho Slavia nekoupila když mají out Vlčka na celou sezónu.

To už by opravdu byly na hlavu padlí, zbavit se takového stopera

Já doufám taky že ne ať si koupí toho Hranáče.

Marek2001

Nebo J.T a spol mají hostovačky všude po lize tak ať si někoho stáhnout 😂😂.


Marek2001

94adamoravec který i jsem chodí tak prý jsme za mindráky co píše vedle na fóru 😂😂😂.