Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Yanky

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 21/07/24 22:59:55Tak jak jste na tom ve Fantasy? Já mám 35 bodů 😁.
34, ale nemel jsem zvoleneho kapitana. :-\  Jinak bych mel 36.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 07:06:28Co by za tu včerejší návštěvu na zimaku dali?ja vim těch tradičních 4200lidi a sweet Caroline🫢.....proto ja si pořád opakuju 2 čísla....1500 —3500 ....ano Bronxi Permice ,kokote

Na Boleslav ani ne 3000 lidí 😅😅😅.

Marek2001


Shaqiri

David borec, o tom žádná... fotbal nebyl žádná hitparáda,ale holomajzou bych to nenazýval, bylo to první kolo...ono si to sedne

Mates

Včera 3 body se štěstím, ale na to se nikdo neptá a do tabulky se počítají!

Petr78

Tak Krejda mimo tři neděle


Marek2001

Pro uživatele Leo_Golden na Hokejovým fóru jenom chci vzkázat, že tu Hokej taky řešíme bože tam je zase nablito...

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 22/07/24 10:52:45Pro uživatele Leo_Golden na Hokejovým fóru jenom chci vzkázat, že tu Hokej taky řešíme bože tam je zase nablito...

Jo jo , četl jsem to

Mikess

Tam je jenom o Hradci tohle:   Po sezóně jste po 4 letech skončil v Hradci.Jak to bylo loučení?..Smutné.Konec byl hořký,když to řeknu na rovinu.

Kvůli tomu ,ze jste v lize naposledy nastoupil v říjnu minulého roku?Byl jste odstrceny?..Cítil sem se tak-jako nepotřebný.Hlacne mě mrzelo nekumunikace.Nechci to nijak jitřit,protože spoustu lidi v Hradci mam rad,nikdy o něm nebudu mluvit negativně.Jen ten konec byl nešťastný,nepovedený.

Ve městě šly zprávy ,ze jste dostal nabídku dělat asistenta v rezerve,ale za velmi nízký plat.Bylo to tak?...Vůbec,ze strany klubu nic oficiálního nepřišlo.Nebyl zájem.

Mikess

Čísla nelžou 1500/3500....leda ze zbytek dokoupil kokot Bronx...ale sem rad ze hokej má parádní konkurenci -  a tesim se až dorazí třeba Vary a bude 2800lidi😍😘

Mikess

Ono se opravdu stačí jen podívat na rozdíl v marketingu a rozdíl musí byt vidět..u hokeje to vypadá ,ze zaspali v 2013 když sem cirkus dorazil

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 11:05:05Tam je jenom o Hradci tohle:   Po sezóně jste po 4 letech skončil v Hradci.Jak to bylo loučení?..Smutné.Konec byl hořký,když to řeknu na rovinu.

Kvůli tomu ,ze jste v lize naposledy nastoupil v říjnu minulého roku?Byl jste odstrceny?..Cítil sem se tak-jako nepotřebný.Hlacne mě mrzelo nekumunikace.Nechci to nijak jitřit,protože spoustu lidi v Hradci mam rad,nikdy o něm nebudu mluvit negativně.Jen ten konec byl nešťastný,nepovedený.

Ve městě šly zprávy ,ze jste dostal nabídku dělat asistenta v rezerve,ale za velmi nízký plat.Bylo to tak?...Vůbec,ze strany klubu nic oficiálního nepřišlo.Nebyl zájem.

Aha, ale děkuji i tak 😉

Marek2001

#3058
Citace od: Mikess kdy Pondělí 22/07/24 11:07:04Čísla nelžou 1500/3500....leda ze zbytek dokoupil kokot Bronx...ale sem rad ze hokej má parádní konkurenci -  a tesim se až dorazí třeba Vary a bude 2800lidi😍😘

Teď už vím že jsem letos kupoval naposled permici na Hokej.. Ono to je bohužel vidět co chodí na Hokej hlavně na stání kde jsou téměř jenom děcka na Fotbale to je úplně něco jinýho vždycky tam s někým pokecáš,a zrovna včera jsme říkali s kámošem na Fotbale i když v kotli je méně lidí než na Hokeji tak na Malšáku je prostě lepší atmosféra než na Zimáku.

Mikess

Jako v ty návštěvnosti je solidní úpadek ,když tady hrál ještě Bednář tak když přišlo "málo" lidi ,tak pořad bylo okolo 4500..a dneska ?derby se nevyproda,Kometa a Sparta taky ne..