Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Neděle 21/07/24 10:43:22Tak to by bylo dobrý , kdyby byl fit. Klima má stopku za tu redku v posledním zápase o Evropu ?

Ano.

Mikess

No ve Sportu Klima nebyl psanej ze má karetní trest,ale taky mě ta červená karta napadla

Mikess

To ja bych zase rad viděl v sestavě hnedka od začátku  Pilař Krejčí a Adam ale nevěřím tomu

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 21/07/24 11:05:57No ve Sportu Klima nebyl psanej ze má karetní trest,ale taky mě ta červená karta napadla

Na Livesportu to má napsaný karetní trest to samý Mihálik.

Mikess

Tak Fanda Čech to jistí.👍😂

Mikess

Ale aspoň má David z čeho sestavu skládat na výběr je fakt dost možností👍

Marek2001

Já bych obranu dneska dal Čihák - Kodeš - Spáčil.

Václav

Zdravím kolegové,prosím Vás,kde se mohu koukat na zápas Hradce,na Tipsportu už to není? Jsem totiž po mrtvici,na stadion se bohužel nedostanu a outučko tv nemám. Moc děkuji za odpověd

Petr78

Citace od: Václav kdy Neděle 21/07/24 12:17:44Zdravím kolegové,prosím Vás,kde se mohu koukat na zápas Hradce,na Tipsportu už to není? Jsem totiž po mrtvici,na stadion se bohužel nedostanu a outučko tv nemám. Moc děkuji za odpověd

Nejjednodušší by bylo zaplatit si O2 sport a koukat na mobilu , PC nebo chytrý televizi když si stáhneš aplikaci. Jinak píšou ještě že to dávají na Betanu

Václav

Děkuji moc za odpověd


Marek2001

To vedro hráčům moc nezávidím dneska to vůbec nejde být venku aspoň že to je večer to bude trochu chladněji.

Petr78

Ta Karviná co dokáže nedat , škoda

Marek2001

Ten Knobloch co tam předváděl dneska jsem rád že tu nedostal šanci.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Neděle 21/07/24 16:36:04Ten Knobloch co tam předváděl dneska jsem rád že tu nedostal šanci.

Rozhodně je nepodržel

Mikess

A kdepak podepíše smlouvu ten nás slavnej gólman Koubek?hlavne ať někdo nedostane myšlenku....