Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Mikess

Ale byly by sami proti sobě to nevzít.kariera není nekonečná..aspoň ze tady je strop 300k

Mikess

Máro,podivej se na forum Dynama jak tam hodnotí některý "borce" z Hk Fóra😂😂🫢

Honza78

Zase jenom spekulace jak je hokej v potížích. 

Mikess

Akcionáři to zatáhnou😂😂j

Mikess

Hold není prodaných dost permic

Mikess

V potížích je spis hokejová mládež ,a ze město se pořad nejak nemá k té opravě

Honza78

Permice i tak hokej neuživí i kdyby jich bylo prodaných 5 K.
Vše se stejně musí dotovat.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 14/07/24 09:25:16Máro,podivej se na forum Dynama jak tam hodnotí některý "borce" z Hk Fóra😂😂🫢

Já vím já tam občas chodím Bronx a Tučňák jsou k smíchu všude.

Marek2001

Taky jsem letos odhadoval jestli si mám koupit permici na Hokej koupil jsem ji, ale letos naposled už loni jsem nechodil na každý zápas jako dříve.

Mikess

No prodaných 1500 a 5000 si myslím ze rozdíl je,ale brát ti to nebudu..naše firma už dostala nabídku na zvýšení plnění z 10 na 13 mil..na druhou stranu aspoň klub nikomu nedluzi a chová se ekonomicky

Mikess

Ale ten brouk Pytlik(fordman)to se jim povedlo a to osloveni hcpcefans B taky😂😂😂

Honza78

Já si permici na hokej nekupuji, protože dělám na směny. Nevyplatí se mi to a neznamená, že na hokej nechodím. I kdyby se jich prodalo 1 K, stejně se z permic hokej neživí. Klub potřebuje hlavně lepší marketing a hlavně moderní halu.

Mikess

Ten marketing to souhlasím ,to je něco hrozného když to porovnas s Votroky..Aleš Havel to tady pekne zvednul!a hala jako taková není hrozná ,ale to zázemí a šatny pro mládež,regenerace pro A tým,to je des

Honza78

To říkám od začátku, chce to moderní stánek pro hekojky taky a lepší marketing. Ale na to už město prachy nemá, jsou tu jiné priority jako náměstí, Benešovka, terasy,..., ale jednou i hokejky budou mít moderní arénu. 100 let přeci nebudou hrát na starém. Otázkou je, zda se toho dožiju  :)

Mikess

Ono stačí když se podíváš po městě někdy člověk ani neví ze se hraje hokej-v tomhle se mi tenkrát líbil rozhovor s Juklem ,jak tam popisovaljak do nej Suchá a Aleš hučeli ohledně uvolnění peněz na marketing-jasně výhoda byl boom nového stadaku ,ale stejně...u hokeje mi připadá ze tam pořad spoléhají na Borovce(za chvíli už bude končit) a Sweet Caroline song