Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 13/07/24 10:36:13Marek:prosím vynech to slovo prý..to je takový jako na hokejovém fóru jak tam někdo něco napíše a odpověď dostane zdroj?😂😂😂....

https://infotbal.cz/do-baniku-muze-prijit-brankar-hladky-dalsi-varianta-chyta-v-ceske-lize-resi-se-nahrada-za-letacka/

Tady to máš 😉😉.

Marek2001

Jinak jsem zvědav na zítra dle onlajnu lístků by mohla být velká návštěva.

Mikess

No takže vabank situace..spis Springer  měl už zvážit svoje působení na městě ,možná o tom by mohla informovat"starostka"..ale zase kde by se pak fotila, u Cernigova?kdy už někdo pochopí ze to město pustit nechce!!!dyt je v tom takových vazeb!kolik by prodali 50%?nebo způsob Boleslavi a Livesportu?51?

Mikess


Mikess


Mikess

Ještě si muže Banik koupit Vaclíka?ale ten už by to v těch jeho slabých letech bral jako degradaci😂😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 13/07/24 13:11:22No takže vabank situace..spis Springer  měl už zvážit svoje působení na městě ,možná o tom by mohla informovat"starostka"..ale zase kde by se pak fotila, u Cernigova?kdy už někdo pochopí ze to město pustit nechce!!!dyt je v tom takových vazeb!kolik by prodali 50%?nebo způsob Boleslavi a Livesportu?51?

Podle mě to tam na městu blokuje prodej klubu nějakej Bronx 😁🤣.


Mikess

Bronx blokuje cely sport ve městě😂

Mikess

No článek pekny,jen mě zaujal ten "bodový systém pro permanentkare v Jablonci😂😂😂ty vole dyt tam chodí tak 2000 lidi celkem ,,😂a Boleslav drží těch 1500 škodovek průměr👍😂

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 13/07/24 14:38:58Bronx blokuje cely sport ve městě😂

Kromě Hokeje 🤣.

Mikess

No hokej ted dostane ten finanční flastr ,tak ho muže Bronx ze stavebka +hypoteky zatáhnout,aby ukázal čůraka v kalhotách

Marek2001

Krejčiková fantazie ale byli to pěkný nervy 😁😁.

Mikess

Gratulace Báře!!!!'jen nevim stát na jejím místě Kateřina jestli by to psychicky ustála

Mikess

Tak ten fordman na hokejovým fóru má fakt dost:buď měl dneska úpal a nebo Boženě lízal prdel v tom dusnu!!Vondracek ze byl hráč do 2 lajny..lízej dál ty kokote