Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 28/06/24 17:38:35Co by za to hokej dal za to číslo,ale tam stojí marketing za hovno a za chvíli už bude okoukanej i Borovec

Na Hokej mám taky nakonec permici,ale Fotbal je teď u mě na prvním místě 👍👍.

Mikess

Ja mam na hokej taky 2 Permice,ale tady je u fotbalu vidět ze od hokeje přišel Aleš Havel!!letos mě třeba v přípravě chyběl nějaký rozhovor s Tomášem,nejaky video z přípravy má webu!takova okurkovka zavládla v marketingu MTFHK..pak někdy i ty návštěvy třeba na Vary nebo Olomouc vypadají!3000 max

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 28/06/24 18:04:07Ja mam na hokej taky 2 Permice,ale tady je u fotbalu vidět ze od hokeje přišel Aleš Havel!!letos mě třeba v přípravě chyběl nějaký rozhovor s Tomášem,nejaky video z přípravy má webu!takova okurkovka zavládla v marketingu MTFHK..pak někdy i ty návštěvy třeba na Vary nebo Olomouc vypadají!3000 max

Jo to souhlas na Hokej marketing slabší, ale poslední 2 roky se taky zlepšil videí atd.. Fotbal je, ale jinde pod Alešem Havlem i ten balíček s tou permici se jim povedlo, to na Hokeji dostaneš jen obálku a poděkování.

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Pátek 28/06/24 10:27:58
Citace od: Honza78 kdy Pátek 28/06/24 09:36:46
Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 27/06/24 11:40:50
Citace od: Honza78 kdy Čtvrtek 27/06/24 10:36:00I ten neplatný Kuchtův gól ovlivnil zápas, ale jak říkám, tu Gruzii jsme mohli dát a nemuseli jsme být poslední.
Kdo ví jak to bylo, ale rozhodčí na EURu jsou děs všeobecně jako při hokeji.
z článku:
...mluví se také o střetu zájmů a objímání se s hráči a realizačním týmem Turecka.
Vznikl i menší střet zájmů. István Kovács je rumunské národnosti a zápas Česka s Tureckem mohl rozhodnout o soupeři právě jeho rodné země. Kdyby vyhráli Češi, tak by na Rumunsko šlo Nizozemsko.
Zdroj: https://tn.nova.cz/sport/clanek/562175-tvrda-kritika-sudiho-kovacse-jeden-z-nejhorsich-vykonu-i-stret-zajmu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&campaignsrc=tn_clipboard#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


Tomuhle já nevěřím , to už bychom mohli hledat střety zájmů všude a ve všem. Ty rozhodčí jsou celkově špatný , ale hledat v tom skrytý úmysly , to bychom na to ani nemohli chodit na takové fotbaly. Vše si mohli uhrát sami , ale výkon proti Portugalsku trystní a nemohoucnosti dát gól Gruzii jsou příčiny co nás stáli postup
Ale já bych tomu i věřil.
https://www.ruik.cz/jak-muze-madarsko-rumunsky-sudi-piskat-cesko-kdyz-nase-prohra-pomuze-obema-tymum-divi-se-i-fanousci-v-zahranici/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context


A tak mi řekni v čem jim pomohl , Maďarům to stejně nestačilo a Rumuni jdou na Holandsko , tomu říkám výhra. Za vším se hledá skrytý význam. Ten sudí byl špatný , hodně špatný to neříkám , ale opět svou vlastní vinou honili postup až v posledním zápase. A je to jak přes kopírák , zase v Německu , jako na MS 2006 , výhra v prvním zápase s USA pak porážka s Ghanou a poslední zápas s Italem, opět vyloučení a odjezd domů po porážce. Nechci do ních kopat , ale jen si myslím že výkon v prvním zápase s Portugalci mohl být daleko lepší , a kdyby dokázali proměnit aspoň nějakou šanci s Gruzii , měli by postup zajištěny , místo toho se tu radši spekuluje jaký mohl mít rozhodčí zájem na naší poražce.
k postupu přeci

Mikess

Jojo ten letošní akce k permici byla dobra!ted jen ať se tým sedne a hrajeme horní polovinu tabulky

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 28/06/24 19:04:17Jojo ten letošní akce k permici byla dobra!ted jen ať se tým sedne a hrajeme horní polovinu tabulky

Já tipuji o první místo Sparta Slavie tam to je jasný, 3 Plzeň, 4,Liberec, 5 my, 6 Baník. O záchranu tam to vidím Duklu, Karvinou, Slovácko, Jablonec, Budějovice.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Pátek 28/06/24 18:32:46
Citace od: Petr78 kdy Pátek 28/06/24 10:27:58
Citace od: Honza78 kdy Pátek 28/06/24 09:36:46
Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 27/06/24 11:40:50
Citace od: Honza78 kdy Čtvrtek 27/06/24 10:36:00I ten neplatný Kuchtův gól ovlivnil zápas, ale jak říkám, tu Gruzii jsme mohli dát a nemuseli jsme být poslední.
Kdo ví jak to bylo, ale rozhodčí na EURu jsou děs všeobecně jako při hokeji.
z článku:
...mluví se také o střetu zájmů a objímání se s hráči a realizačním týmem Turecka.
Vznikl i menší střet zájmů. István Kovács je rumunské národnosti a zápas Česka s Tureckem mohl rozhodnout o soupeři právě jeho rodné země. Kdyby vyhráli Češi, tak by na Rumunsko šlo Nizozemsko.
Zdroj: https://tn.nova.cz/sport/clanek/562175-tvrda-kritika-sudiho-kovacse-jeden-z-nejhorsich-vykonu-i-stret-zajmu?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu&campaignsrc=tn_clipboard#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


Tomuhle já nevěřím , to už bychom mohli hledat střety zájmů všude a ve všem. Ty rozhodčí jsou celkově špatný , ale hledat v tom skrytý úmysly , to bychom na to ani nemohli chodit na takové fotbaly. Vše si mohli uhrát sami , ale výkon proti Portugalsku trystní a nemohoucnosti dát gól Gruzii jsou příčiny co nás stáli postup
Ale já bych tomu i věřil.
https://www.ruik.cz/jak-muze-madarsko-rumunsky-sudi-piskat-cesko-kdyz-nase-prohra-pomuze-obema-tymum-divi-se-i-fanousci-v-zahranici/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context


A tak mi řekni v čem jim pomohl , Maďarům to stejně nestačilo a Rumuni jdou na Holandsko , tomu říkám výhra. Za vším se hledá skrytý význam. Ten sudí byl špatný , hodně špatný to neříkám , ale opět svou vlastní vinou honili postup až v posledním zápase. A je to jak přes kopírák , zase v Německu , jako na MS 2006 , výhra v prvním zápase s USA pak porážka s Ghanou a poslední zápas s Italem, opět vyloučení a odjezd domů po porážce. Nechci do ních kopat , ale jen si myslím že výkon v prvním zápase s Portugalci mohl být daleko lepší , a kdyby dokázali proměnit aspoň nějakou šanci s Gruzii , měli by postup zajištěny , místo toho se tu radši spekuluje jaký mohl mít rozhodčí zájem na naší poražce.
k postupu přeci

K jakému ? Rumuni si to uhráli sami a Maďaři nepostoupili , naopak , kdyby naší vyhráli mohli jít dál na úkor Turků přece , takže byl sám proti sobě , určitě věděl že Gruzínci vedou. Tahle teorie je hodně vrátka a jen se na ni naší upínaji.

Petr78

Teď jsem napsal píčovinu , nemohli postoupit na úkor Turků. Ale nic to nemění, že jim naší prohrou nepomohl.

Petr78

Citace od: Mikess kdy Pátek 28/06/24 19:04:17Jojo ten letošní akce k permici byla dobra!ted jen ať se tým sedne a hrajeme horní polovinu tabulky

Ta akce se fakt povedla , jestli budou dál takhle zvedat laťku každý rok , máme se nač těšit. A to číslo prodaných permic je úžasný 👍

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pátek 28/06/24 20:09:26
Citace od: Mikess kdy Pátek 28/06/24 19:04:17Jojo ten letošní akce k permici byla dobra!ted jen ať se tým sedne a hrajeme horní polovinu tabulky

Ta akce se fakt povedla , jestli budou dál takhle zvedat laťku každý rok , máme se nač těšit. A to číslo prodaných permic je úžasný 👍

Dokonce nám to závidí Spartani a Slavisti co jsem viděl na Twitteru.

Marek2001

Jinak koukám J.T a spol chtějí do toho cirkusu přeci jen toho Chorýho 😁 to dopadne jak druhej Krmenčík. 😁😁

Mikess

No to jsem na Choryho zvedavej,možná by ještě mohl začít přestat dělat ty útočný fauly,ne jako na Euru 3 fauly za 2 minuty na hristi

Marek2001

Tak dneska to nám zas začíná do Opatovic dneska nemůžu bohužel snad někde bude přenos.

Marek2001

Koukám výsledek 1:1 byl jste tam někdo? Jakej byl výkon?

Shaqiri

No na šance jsme vyhráli, když začal 2.poločas,tak to vypadalo že jím dáme bůra, nic tam nepadlo a z jednoho ojedinělýho protiútoku srovnali.