Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Tak Sparta by mohla pustit Mejdra k nám, když jim jde nějakej Ekvádorec.

Petr78

Hodil by se jako sůl

Honza78

https://www.facebook.com/watch/?v=128458173676092&aggr_v_ids
  • =128458173676092&aggr_v_ids[1]=633532532235158&notif_id=1693470385027837&notif_t=watch_follower_video&ref=notif

hradec-valec

Citace od: Shaqiri kdy Středa 30/08/23 12:02:59No odchovanců,co jsou rozeseti nejen v naší lize je dost-Koubek, Holeš, Zelený, Trubač,Jukl, Švarc,Voltr ...
[/quote
hráčů máme i více, ale z výše jmenovaných by za mě posila byla Koubek, Holeš a možná Zelený. Reálně, ale hrajou v týmech, které jsou na špici, ty by nyní k nám asi nešli. Možná za 3 roky :). Trubač hraje dobře, ale tenhle post nám teď úplně nehoří. Jukl jsem nepůjde přesně jak je psáno. Švarc a Voltr - jsou na hraně první a druhé ligy, nevím jestli jsou hráči, kteří by nás spasili. Škoda přestupu Denise Donáta, ten myslím měl velký potenciál.

Petr78

Potenciál asi měl , ale přestup do Bolky a skončil v Pardubicích ,takže asi taky žádný eso. Proč se ale tak rychle zbavily třeba Rybičky , a pořád se nemůžu zbavit dojmu , že o toho Smrže se měli víc poprat , a zkusit ho udržet.

94adamoravec

Rybička hrál dobře

Shaqiri

S tím Rybičkou nesouhlasím, mnohem platnějši byli Reichl a Kubala, zítra tipují remízu a 8800 diváků kvůli nesmyslnýmu termínu od 20. V neděli

94adamoravec

Kdy končí přestupové období?

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Sobota 02/09/23 19:51:48S tím Rybičkou nesouhlasím, mnohem platnějši byli Reichl a Kubala, zítra tipují remízu a 8800 diváků kvůli nesmyslnýmu termínu od 20. V neděli
Tak Bajza je lepší gólman než Reichel takže bylo logicky že jeden z nich odejde , Kubala tu hrát nechtěl a taky jsem psal že jeho je obrovská škoda , Šašinka jako náhrada nevím , je to zatím mizérie. A ten nesmyslný termín mám pocit byl , protože měli hrát v týdnu pohár , proto neděle , že se nakonec pohár nehrál se rozhodlo až v pondělí , tak to už nešlo změnit. Ale je pravda že se mohlo hrát už od sedmi aspoň

Marek2001


Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 02/09/23 21:32:43
Citace od: Shaqiri kdy Sobota 02/09/23 19:51:48S tím Rybičkou nesouhlasím, mnohem platnějši byli Reichl a Kubala, zítra tipují remízu a 8800 diváků kvůli nesmyslnýmu termínu od 20. V neděli
Tak Bajza je lepší gólman než Reichel takže bylo logicky že jeden z nich odejde , Kubala tu hrát nechtěl a taky jsem psal že jeho je obrovská škoda , Šašinka jako náhrada nevím , je to zatím mizérie. A ten nesmyslný termín mám pocit byl , protože měli hrát v týdnu pohár , proto neděle , že se nakonec pohár nehrál se rozhodlo až v pondělí , tak to už nešlo změnit. Ale je pravda že se mohlo hrát už od sedmi aspoň

No ono to je taky v neděli prý kvůli že byla dneska Eliška no 🤦

94adamoravec

Tak to nemá vedení moc času někoho přivést. Já bych byl pro aby se vrátil Malinský a zhlouby duše doufám že se vrátí Mejdr když tam jde ten Ekvádorec

Petr78

Malinský má po kariéře , já už neveřím že se dá zdravotně tak do kupy aby to bylo na první ligu. Ale toho Mejdra by přivézt mohli , ale Sparta hraje tři soutěže , tak aby si nechtěla nechat dost široký kádr. Myslím si že už nikdo nepřijde.

Marek2001

Dneska to vidím 50 na 50 Olomouc ve formě ale věřím za 3 body

Mikess

2:1 Vašulín , Kučera...8361lidi