Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 15:16:24Tak jak?Zadražil-Spáčil-Čihák-Klíma-Kodeš-Dancak-Pilař-Kučera-Krejčí-Vlkanova-Mihálik????

Ještě nezapomeň na Zorvana na FB to někdo psal že má jít k nám, ale co je na tom pravdy to nevím 🤷.

Marek2001

Tak škoda, že jsme jinak do Evropy nepostoupily přes 1 kolo by jsme určitě prošli 😂 když vidím koho dostala Boleslav 😂😅.

Votrok2

Citace od: Marek2001 kdy Středa 19/06/24 16:08:25
Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 15:16:24Tak jak?Zadražil-Spáčil-Čihák-Klíma-Kodeš-Dancak-Pilař-Kučera-Krejčí-Vlkanova-Mihálik????

Ještě nezapomeň na Zorvana na FB to někdo psal že má jít k nám, ale co je na tom pravdy to nevím 🤷.
A co Heidenreich? Vypadá to fakt zajímavě

Mikess

No David s tím kolenem to stejně bude chvíli trvat ..no Zorvan?dyt je tady ještě Šašinka,Pudhorocky,Kastanek ,Cmelik?...to je nějak moc hráčů😂

Petr78

A Kodeš už podepsal ?

Mikess

Aby spis někdo nevyrazil někam na hostování...+utok Hanuš,Koubek,Julis,Prsťák😂...no každopádně konkurence neuskodi

Marek2001


Petr78

Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 16:41:40No David s tím kolenem to stejně bude chvíli trvat ..no Zorvan?dyt je tady ještě Šašinka,Pudhorocky,Kastanek ,Cmelik?...to je nějak moc hráčů😂


Jo jo , vypadá to na dobrý přetlak hráčů 😁

Mikess


Mikess

Nevím jestli sem na někoho ještě nezapomněl ,píšu to z hlavy

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 16:41:40No David s tím kolenem to stejně bude chvíli trvat ..no Zorvan?dyt je tady ještě Šašinka,Pudhorocky,Kastanek ,Cmelik?...to je nějak moc hráčů😂

Já tipuji Šašinka konec. Hais hostování? 🤷Kaštánek mě nějak neoslovil.

Marek2001

https://x.com/vitsvoboda16/status/1803430680157642754

Tady to je dost dobře napsaný 👍 a to tam máme ještě Horáka.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 19/06/24 16:47:03
Citace od: Mikess kdy Středa 19/06/24 16:41:40No David s tím kolenem to stejně bude chvíli trvat ..no Zorvan?dyt je tady ještě Šašinka,Pudhorocky,Kastanek ,Cmelik?...to je nějak moc hráčů😂

Já tipuji Šašinka konec. Hais hostování? 🤷Kaštánek mě nějak neoslovil.

Tak Šašinka měl smůlu že se zranil , zahrál skvělé v derby a pak už se na hřiště nepodíval. Kaštánek s Pudhorockým stejně patří Spartě

Mikess

Ja nevim ,ale mě Kastanek v jeho letech nezklamal.nebal se hrát s míčem,skoda pak toho zraneni.za mě zklamání byl Kučera ..jako snahu mu upřít nemůžu ale chyběli čísla ,na to ze hrál skoro všechny zápasy

Mikess

Tak ještě Koubek jako třetí gólman a jsme kompletni