Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Shaqiri

A to já se i tak těším, borce typu Součka a Schicka neuvidím naživo často, tipuju 5:1 výhru a plnej dům 😉

Honza78

Citace od: Shaqiri kdy Pondělí 10/06/24 14:18:41A to já se i tak těším, borce typu Součka a Schicka neuvidím naživo často, tipuju 5:1 výhru a plnej dům 😉
Já též , ale tipuji 3:0

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Pondělí 10/06/24 14:18:41A to já se i tak těším, borce typu Součka a Schicka neuvidím naživo často, tipuju 5:1 výhru a plnej dům 😉

Součka a Schicka aspoň uznávám fotbalisty co nemají v hlavě nas*ano ostatní tam jsou jen pro ostudu národů.

Honza78

Jinak tipuji 9 K - 9,1 K diváků.


Marek2001

To je zoufalost ta repre samý centry do vápna a nic z toho

Mikess

Hašek ven😂Horejš na hrad😂

Mikess

Je tam Pelta ?nebo sedí na Pouchove?

Petr78

To si opravdu můžou gratulovat , jsem zvědavý jestli jim budou darovat penalty i na euru. Moji podporu opravdu nemají

Marek2001

To i Hradec Karviná byl lepší fotbal než toto

Shaqiri

Trochu se naší repre zastanu, nechtěli se zranit,a ten soupeř se opravdu nepovedl to polehávání a zbytečné provokace kvalitě zápasu nepřidali

Honza78

Škoda, že neumíme dát gól ze hry, ale jen z penalty.  Na druhou stranu ti simulanti strašně betonovali.To nám od Portugalců rozhodně nehrozí. Jsem rád, že ty penalty byli u mě a telefon byl připravený, ale očekával jsem od týmu něco víc. Hokejky v přípravě taky hrůza a byl pak titul, ale to kopačky asi nezkopírují.

Marek2001

Tak co dočkáme se dneska nějaké té posily? 😁😁

Marek2001

https://infotbal.cz/olayinka-chce-zpet-a-slavia-podala-nabidku-pracuje-se-na-velkem-comebacku/

Oni se nepoučí z Zimy 😂😂 takhle ten titul nezískají pokud budou chtít neustále bývalý hráči 🤪

Petr78

Tak permice doma , už se těším na novou sezonu. Teď ještě ty posily 😁