Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: 94adamoravec kdy Pondělí 28/08/23 16:05:03Koukám že Eden Hazard je stále volný  :D to by mohl být velice zajímavý hráč a pokud by se chytil byl by nejlepší z celé ligy. Peněz už má dost a tady by dostal i velký prostor. Doufám že ho vedení kontaktuje ;D  ;D

To by byl můj sen  ;D jako fanouška Chelsea a oblíbenec Edena proč ne  ;D

Marek2001

Tak Smrž do Bohemky. Je na čase už někoho konečně přivést moc času už není.

Petr78

A co za něho dostali ? Proč si neřekli o někoho ? Za Reichla taky nikdo nepřišel ani nevíme kolik teda inkasovaly. Jako odešlo nám to nejlepší co jsme měli. A že někoho přivézt musí snad vědí i oni.

Marek2001

Mě by se třeba líbil Daněk ve Spartě nehraje ani za béčko, tak proč ho nevzít, když jsem ho viděl hrát tak pokaždé oživil hru. Nebo mě ještě napadl Michal Ševčík kvality taky téměř nehraje týhle hráči by se nám strašně hodily

94adamoravec

Máš pravdu ale myslím že by se jednalo pouze o hostování. Ještě mě napadla úplná blbost protože útok máme plný ale byly by jste pro kdyby k nám přišel Řezníček? Minulý rok druhý nejlepší střelec ligy ale je už hodně starý. Jinak Ševčíka nebo Danka bych tu hrozně rád viděl

94adamoravec

Nevíte někdo koho nám Jablonec a Budějovice nabízeli za Smrže?

Petr78

Tak všichni jmenovaní by byly super a možná i ten Řezníček ale věk nezastavíš. Ale obchodování že Spartou se mi nelíbí , viz Gabriel , vše si ošéfují jen proto že jsou bohatý a můžou si dělat co chtějí , chtělo by to narovnat podmínky.

Petr78

Nebo by mohli přivézt zpátky Mejdra , taky věčně nehraje. Ať mi tyhle kluci vysvětlí kam se ženou ? Za penězmi ? Tady byly králové , hráli každý zápas , Adam v Plzni to sami , tak moc chtěli pryč , nechápu to

Marek2001

Tak Vlčáka zkazil Bílek a Mejdr no asi se nevyrovnál s tím velkým tlakem co je nastavenej ve Spartě oproti HK

Petr78

Měli by je zkusit stáhnout zpátky

94adamoravec


Petr78

Určitě i jim samotným by to prospělo

hradec-valec

V současné chvíli už jsme dost vypráskaní na dravou kvalitu v mužstvu. Posílit je nezbytné, nyní konečně můžeme nabídnout super zázemí s novým stadionem. A to by nám teď mohli pomoci v procesu vyjednávání s hráči. Smrž chtěl dlouhodobé pryč, nevím proč mu Weber nesedí, je to jedno, ale hrozná škoda. Univerzál co bojoval.
Otázka je kolik stojí pilka s krejdou... Jestli zbylo i na jiné nákupy

Shaqiri

No odchovanců,co jsou rozeseti nejen v naší lize je dost-Koubek, Holeš, Zelený, Trubač,Jukl, Švarc,Voltr ...

Petr78

Jukl jsem nepříjde aby nemusel čelit obviněnim z protekce , ale jinak těch hráčů je dost. Ale klidně ať přivedou kohokoli kdo má potenciál ale nenechají se omrdat jako od Sparty. Teď jsme opravdu fotbalová značka , zajímavá adresa.