Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Sobota 25/05/24 12:17:15Psal jsem Alešovi Havlovi ohledně dresů. Letošní se mi líbili a tak jsem se zeptal, zda se ty současné tak trochu vizuálně změní a zlatý doplněk tam zůstane.

A.H. píše...pro novou sezónu jsou za mě ještě hezčí a ano, jsou založené na černé, bílé a decentní zlaté. Zveřejnění proběhne pravděpodobně v průběhu června, máme připravených několik scénářů.

Já jsem zvědav a těším se. Mimochodem, také jste si všimli, že Liberec se snaží marketingově nějak podobně jít v našich šlépějích viz. jejich propagační video. Připomíná mi to naše při změně identity.

Jojo taky jsem říkal téměř stejný logo jako naše.

Marek2001

Koukám na Livesport že Teplicím bude chybět nejspíš Chaloupek to by byla pro ně velká ztráta.

Mikess

2:1..Pilař,Čmelák 6473lidi

Marek2001

Tak zatím to dneska vypadá nadějně na krásnou sobotu.

Marek2001

To jsou hrozný simulantí mrdky

Marek2001

Váša škoda teď už jsem ho tam viděl

Honza78

Vedeme a Teplice simulanti si opět vyžadali přesilovku.  Co zápas s nimi to červená pro nás  :'(

Honza78


Marek2001

A je to 🖤🤍💪

Honza78

Dneska jsem si zakřičel 11x gól. 
8x při hokeji,  ale jeden neplatil a
3x u fotbalu, ale u toho třetího to bylo břevno.  Ale spokojenost se sobotou. Šetřím se na zitra  :)

Marek2001

Tohle je pro tebe Bronxi 🖕💪😉

Mikess

Gratulace kluci!!!a pro krypla :vezmi si prášek navíc a zapoj to Roundapem!

Mikess


Petr78

Tak dnes skvělý zážitek , a naprosto famózní Juliš , dneska super výkon , moc jsem mu orál gól v ty šanci. Jinak celkově super výkon , nic než Hradec

Marek2001

Koukal jsem ze záznamu na tu červenou hodně přísná