Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 24/05/24 11:14:30Snad ti to počasí neříkalo Dáša Honsová. :) ta má úspěšnost jako Skorvanek  na mistrovstvi

😂😂😂😂

Marek2001

Koukám že furt dost lístků na zítra nechápu co lidi brečeli že na ně nedostali lístky na pražská S mají možnost přijít podpořit Hradec asi je Hradec je nezajímá. Pro příští sezónu klidně ať dají 10 lístků na jednu permici na Spartu a Slavii ať se ještě víc poserou fanoušci úspěchu 🖕🖕🖕.

Honza78

Se vymluvi zase na hokej.  Doufám,  že budeme mít zítra dvojnasobnou radost. 

Marek2001

Tak dneska 2:0 8k diváků.

Petr78

Dneska výhra 3:0 Vašulín dva góly a trefí se Juliš a doufám že bude aspoň 7 tisíc lidí. Nic než Hradec

Shaqiri

Tipuju dnes výhru 3:1,8200 diváků nic než HRADEC!!!

Honza78

Kvůli hokeji moc diváků nejspíš nepřijde (tedy mimohradecký), ale tipnu 6K a výsledek 1:1. Na remízu se snad hraje nebo ne?

Mikess

Bronxi,budeš dneska na Malsaku zpívat hymnu?jak ti dneska jinak je,magore?hokej v pici,zitra o Bronx,viď??hlavne se dneska toho fotbalu neboj,dopadne to dobre.na 9 je rezerve U Lva,tak vezmi partnera Tučňáka,ať vás poznáme -bukvičáci

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Sobota 25/05/24 10:18:53Kvůli hokeji moc diváků nejspíš nepřijde (tedy mimohradecký), ale tipnu 6K a výsledek 1:1. Na remízu se snad hraje nebo ne?

Já taky nejsem z Hradce přímo ale Hradec má přednost před Hokejem 😁🖤🤍.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 25/05/24 10:26:58Bronxi,budeš dneska na Malsaku zpívat hymnu?jak ti dneska jinak je,magore?hokej v pici,zitra o Bronx,viď??hlavne se dneska toho fotbalu neboj,dopadne to dobre.na 9 je rezerve U Lva,tak vezmi partnera Tučňáka,ať vás poznáme -bukvičáci

To musíš napsat na Hokejovém fóru aby si to přečetl 🤣🤣.

Mikess

Nemusím o ten pravocas to čte i tady to se neboj

Petr78

Já jsem dneska zvědavý i na ten boj o udržení. Poslední Zlín to má dobré v tom že to má vyloženě ve svých rukách , když vyhraje , bez ohledu na zápas Karviné s Budějkami jde do baráže , to Budějovicím nemusí stačit ani bod. Jablonci o nic nejde tak se uvidí jak se k tomu postaví.

Honza78

Psal jsem Alešovi Havlovi ohledně dresů. Letošní se mi líbili a tak jsem se zeptal, zda se ty současné tak trochu vizuálně změní a zlatý doplněk tam zůstane.

A.H. píše...pro novou sezónu jsou za mě ještě hezčí a ano, jsou založené na černé, bílé a decentní zlaté. Zveřejnění proběhne pravděpodobně v průběhu června, máme připravených několik scénářů.

Já jsem zvědav a těším se. Mimochodem, také jste si všimli, že Liberec se snaží marketingově nějak podobně jít v našich šlépějích viz. jejich propagační video. Připomíná mi to naše při změně identity.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Sobota 25/05/24 12:17:15Psal jsem Alešovi Havlovi ohledně dresů. Letošní se mi líbili a tak jsem se zeptal, zda se ty současné tak trochu vizuálně změní a zlatý doplněk tam zůstane.

A.H. píše...pro novou sezónu jsou za mě ještě hezčí a ano, jsou založené na černé, bílé a decentní zlaté. Zveřejnění proběhne pravděpodobně v průběhu června, máme připravených několik scénářů.

Já jsem zvědav a těším se. Mimochodem, také jste si všimli, že Liberec se snaží marketingově nějak podobně jít v našich šlépějích viz. jejich propagační video. Připomíná mi to naše při změně identity.


Řekl bych že i to logo zjednodušili podle našeho vzoru

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Sobota 25/05/24 12:17:15Psal jsem Alešovi Havlovi ohledně dresů. Letošní se mi líbili a tak jsem se zeptal, zda se ty současné tak trochu vizuálně změní a zlatý doplněk tam zůstane.

A.H. píše...pro novou sezónu jsou za mě ještě hezčí a ano, jsou založené na černé, bílé a decentní zlaté. Zveřejnění proběhne pravděpodobně v průběhu června, máme připravených několik scénářů.

Já jsem zvědav a těším se. Mimochodem, také jste si všimli, že Liberec se snaží marketingově nějak podobně jít v našich šlépějích viz. jejich propagační video. Připomíná mi to naše při změně identity.

A na ty dresy se taky moc těším , už teď jsem zvědavý