Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 19/05/24 18:46:32Bronxi,jak ti je?mel už diazepan?nebud nasranej vosle,beztak ani ještě permici na hokej nemáš....stejne jdeš na hokej a skončis maximálně v kobyle na šrot!!!

Už jsem si ho trochu vychutnal na Hokejovým fóru 😁😁

Mikess

Marku,ted mu špatně v sobotu už to nedá..nechapu člověk fandí všem sportům ve městě a tenhle kokot jen napadá fotbal!!!asi přišel na svět nekde u Orlice u stadionu a nebo to bude starej protivnej picus co má 10 let do penze ..náměstek!🖕🏾

Mikess

Ono bacha i na to fóru jsou zajímavý "lidi".sami tam nic nenapisou a jen čekají na jiný názor aby mohli útočit!Bronx,fordprc

Marek2001

Koukám na rozlučku Kloopa z toho běhá mráz po zádech.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Neděle 19/05/24 19:10:05Marku,ted mu špatně v sobotu už to nedá..nechapu člověk fandí všem sportům ve městě a tenhle kokot jen napadá fotbal!!!asi přišel na svět nekde u Orlice u stadionu a nebo to bude starej protivnej picus co má 10 let do penze ..náměstek!🖕🏾

Teď jsem koukal že mi na to ta mrdka Bronx ani neodpověděl ještě 😁

Petr78

Těžko se hodnotí jednotlivci , ale obrovský výkonnostní vzestup udělali Juliš a Dancák , tyhle dva se mi moc líbí poslední zápasy.

Marek2001

Jj souhlas Juliš se dost zvedl snad Dancaka koupíme.

Marek2001

Tak Bronx už napsal na Hokejové fórum a co zase vyblil za sračky to se nevidí 😂😂😂

Marek2001

Tak kolik tipujete kolik zápasu dostane Harazim?

Mikess


Mikess

Kez by v sobotu provedl úvodní výkop Bronx,a po zápase mu dat do tlamy za ty jeho kecy.skoda ze tyhle mrdky v Hradci máme

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pondělí 20/05/24 16:41:50Kez by v sobotu provedl úvodní výkop Bronx,a po zápase mu dat do tlamy za ty jeho kecy.skoda ze tyhle mrdky v Hradci máme

Nevím jestli si četl hokejové fórum ale pěkně tam dostává 😎😂😂

Mikess

Jo četl ...nejlepší je jak se ho jeho pražská Lillu zástavá žurnalistka😂měl by dostat naloženo reálně ne virtuálně...je to hold magie,asi bracha Tučňáka,to je taky starej pračůrak,ze kterého mají prdel fans v extralize.hrdina internetu🖕🏾

Shaqiri

Tak za mě nic než HRADEC ve fotbale i v hokeji,f.o.p.!

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 20/05/24 16:04:13Tak kolik tipujete kolik zápasu dostane Harazim?

Tipuji dva zápasy