Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 17/05/24 15:50:41Takže jak teda?? Zadražil -Klima-Heidenreich(Petrášek)-Spáčil

Darida-Kučera-Pilař-Krejčí-Vlkanova

Hais -Fila?????.....nebojte ještě jsem nic nepil😂ale vypadá to pěkně

To je tým na Top4 😂😂. Petrášek je teda definitivní že přijde?

Petr78

Trochu předbíhám , ale kdyby se nám povedlo přejít přes Teplice , tak ten zápas s pátým o Evropu se bude hrát kde ? U toho pátého , nebo na neutrální půdě ?

VotrokSpecial

Hrát se bude u pátého týmu. Proto je odveta poslední letošní zapas na malsaku.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pátek 17/05/24 19:54:33Trochu předbíhám , ale kdyby se nám povedlo přejít přes Teplice , tak ten zápas s pátým o Evropu se bude hrát kde ? U toho pátého , nebo na neutrální půdě ?

Venku.

Mikess

Tak tohle fakt dává smysl,hrají tam o hovno a nakonec se bude hrát u toho týmu doma....to aby v Boleslavi dali lístek tak za 750kc aby tam aspoň bylo tradičních 1786 lidi!!!!!to je přesně jako v hokeji ,Kladno se 5 měsíců chystá na baráž a stejně začíná doma..,,mrdat to Fousku voleee

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 17/05/24 21:02:10Tak tohle fakt dává smysl,hrají tam o hovno a nakonec se bude hrát u toho týmu doma....to aby v Boleslavi dali lístek tak za 750kc aby tam aspoň bylo tradičních 1786 lidi!!!!!to je přesně jako v hokeji ,Kladno se 5 měsíců chystá na baráž a stejně začíná doma..,,mrdat to Fousku voleee

A ještě to je pátek no... Doufám že to bude Bolka tam by nás bylo minimálně přes 1k.



Mikess

Ja už spis nechápu ,ze někdo z fans nepochopí ,ze Bronx je Jiří Blaha(náměstek)co léta házel stadionu klacky pod nohy!!tot za ze mě o te svini všechno,.. doufám ze zitra kolem 17.hodiny bude mít zase tlak 260/190 jako minuly týden v Olomouci...svině z magistrátu..no i když Pavlína taky neni  v cajku

Marek2001

Tak už jsem před zítřkem lehce nervózní 😁😁

Mikess

Tak nebuď 2:1 vyhrajeme!

Mikess

Tak kolik bude zitra na Stinadlech lidi?3500?

Marek2001

Tak Sparta titul hotovo. Kuchtu bych vzal na Euro poslední dobou se mě líbí dost a nezajímá mě nějaký názory že byl v Belmondu atd.

Mikess

To se dobre mstí tchanovi Dufkovi :)  :-\ ;D

Mikess

Ja  být tedka Trpišem tak volám  Tykačovi ze chci 2 nový brankáře 5 stoperů ,Coufala,Součka...a aspoň 4 útočníky a když Čína dá tak aspoň 3 zalozniky a do realizaku Šmicera ,skoda ze už nemůže Vízek ,ktery jde trénovat Duklu :-*