Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 13/05/24 21:09:56
Citace od: Yanky kdy Pondělí 13/05/24 19:35:42https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/hradec-kralove-rozhovor-david-horejs-boj-o-evropsy-pohar.A240513_794696_fotbal_ten/diskuse

Takhle hrát od podzimu, tak máme Evropu už jistou ;). Každopádně si to neskutečně sedlo. Tady určitě zaslouží management pochvalu...s takovým rozpočtem..

V Jablonci a v Budějkách si musejí lámat přes hlavu že ho vždycky vyhodily 😁😁.

Hlavně v Jablonci , ten kriminálník ho vyhnal jak psa a dobře mu tak že se tomu naprosto nefotbalovemu Jablonci nedaří.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Pondělí 13/05/24 22:14:32Holt nemá srdce :(

https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-chci-hrat-v-nejlepsich-klubech-na-slavii-si-verim-rika-vasulin-5028182#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Všichni chtějí pryč a pak jsou rádi , že hrají v Polsku o záchranu. To si musí každý hráč rozhodnout sám , Mejdr taky radši zahřívá lavičku než by radši hrál za Hradec a byl tu králem a každý víkend v základu. Je fajn že si věří , Jaroše mu povedlo , at jde když chce , na sílu bych ho nedržel. Ale bude potřeba sehnat střelce a nebo šance pro Haise a Koubka

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 13/05/24 22:43:56
Citace od: Honza78 kdy Pondělí 13/05/24 22:14:32Holt nemá srdce :(

https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-chci-hrat-v-nejlepsich-klubech-na-slavii-si-verim-rika-vasulin-5028182#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Všichni chtějí pryč a pak jsou rádi , že hrají v Polsku o záchranu. To si musí každý hráč rozhodnout sám , Mejdr taky radši zahřívá lavičku než by radši hrál za Hradec a byl tu králem a každý víkend v základu. Je fajn že si věří , Jaroše mu povedlo , at jde když chce , na sílu bych ho nedržel. Ale bude potřeba sehnat střelce a nebo šance pro Haise a Koubka

Za Vašulína máme 3 hráče nový a furt lepší aby odešel teď než za rok zadarmo.

Mikess

a jména těch novych hráčů,prosím?jen ze zatím je podepsán 1 novy hráč,tak mě zajímají ty 2 kousky


Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 14/05/24 08:37:03a jména těch novych hráčů,prosím?jen ze zatím je podepsán 1 novy hráč,tak mě zajímají ty 2 kousky

To nevím🤣 ale za ty prachy co dostaneme za Vášulína máme na 3 hráče určitě co jsme se tak bavily ve vlaku.

Marek2001


Mikess

Ja osobně bych dal šanci Haisovi ať se v příští sezóně ukáže,zda na to má nebo ne.Koubek nevím  no aby byl náš top útočník .

Shaqiri

Za mě má největší šanci z těch mladých útočníků Juliš, ale věřím že pokud Váša odejde útok bude posílen

Mikess

A do zálohy Hlavatý😂

Marek2001

Boleslav prohrála teď by bylo dobré kdyby vyhrál Baník 😁

Mikess

To se snad nestane😂to ať radši vyhraje zitra Plzeň v Číně

Mikess

Ty vole Kulič do Pardubic ...k pašíkovi Sanakovi :)

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 14/05/24 19:47:41Ty vole Kulič do Pardubic ...k pašíkovi Sanakovi :)

To jsem nečekal Kuliče že tam někdy půjde..