Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 18:06:35Na Trusu jsem zapomnel..a to nevím jak to má Čihak ???


Čihákovi to končí a vrací se do Plzně , ale tam je bez šance , on sám by měl třeba chtít aby ho prodalo na stálo , jinak skončí příští sezonu zase na hostování někde.

Petr78

Juliš se sice vrací a dát gól umí , ale jaro má úplně stejný jako celá Olomouc , myslím že hlavní bude , jak k tomu přistoupí Hradec a jeho výkon. Letos jsme kromě zápasu na Spartě hráli venku víc než slušně. Já klukům věřím

Mikess

By to chtelo dat zitra do 15 minuty gól ať je klid

Mikess

Dyztak stopery v záloze máme Horejš,Adrian Rolko ;)  :)  ;D

Marek2001

Zítra budu spokojen s remízou osobně jedu bude nás tam dost 💪💪💪.

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 18:32:14Dyztak stopery v záloze máme Horejš,Adrian Rolko ;)  :)  ;D

Obrana je tedy cajk 😁

Marek2001

Za mě doufám že se vrátí Denny Samko letos má výbornou formu.

Marek2001

Haraslin redka ani omylem.

Marek2001

Zima se moc neohřál na place 🤣🤣🤣

Mikess

No ten Samko fakt nevím😀

Marek2001

Tak o titulů je rozhodnuto.

Mikess

Tak to chce ve Slavii posílit tym ;D gólmana místo Koláře,4obrance+Coufala,3zálozniky+Souček,2utocnici+Lingr....cirkus Eden bavi

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 20:10:03Tak to chce ve Slavii posílit tym ;D gólmana místo Koláře,4obrance+Coufala,3zálozniky+Souček,2utocnici+Lingr....cirkus Eden bavi

Doufám že Šmicer bude v pondělí tiki taka těším se až tam zas bude brečet ty jeho výmluvy to bude stát za to 😁

Mikess

A muže si tam vzít i Vízka

Marek2001

Tak dneska 1:1 nic než Hradec!