Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Dneska super krásný 3 bodíky, Adam Gabriel neskutečný výkon co on předvádí poslední dobou, na to tolik mu je a myslím si že bude zázrak, když ho přes zimu udržime v HK. Jinak koukal jsem že Vlčák v Plzni jen 15 minut zas se divím že ho to tam furt baví.

Yanky

Citace od: Marek2001 kdy Pondělí 21/08/23 00:00:55Dneska super krásný 3 bodíky, Adam Gabriel neskutečný výkon co on předvádí poslední dobou, na to tolik mu je a myslím si že bude zázrak, když ho přes zimu udržime v HK. Jinak koukal jsem že Vlčák v Plzni jen 15 minut zas se divím že ho to tam furt baví.

Viděl jsem jeho 2 zápasy a musím říct že byl v Plzni jeden z nejhorších, nějak mu to tam nesedlo. Třeba od zimy hostování k nám.
Nevíte nekdo mimochodem kolik je prodaných permic? Už se blížíme ke 4tis?

Marek2001


Petr78

A máme píču , náhradu za Mejdra nám Sparta prodá , náhrady za Vlčáka odešli v polovině dohodnutého hostování , tak to jsou obchody za všechny prachy. Ať jde do prdele celá pražska a plzeňska svoloč skurvená a zlodejská

Marek2001

Takhle to má Sparta bohužel prý nastavení u svých odchovanců s předkupním pravém.S tímhle HK neudělá bohužel nic.

Petr78

Takhle je to udělané i s Pudhorockým

Petr78

Je to škoda , to je prostě citelná ztráta

Yanky

Do kdy je možné ještě přivést náhradu? půlka září?

Petr78

Mám pocit že osmého září končí přestupové období

Petr78

Ta Sparta jsou pěkný zloději nic vic kurvy.

Mikess

Tak aspoň Ryneše zpátky.jinak teďka sehnat náhradu,to bude mít Sabou co dělat.ach jo

Petr78

Jako sere mě proč vůbec takový smlouvy dělají , chtěli  Mejdra tak ať ho zaplatí , v té době Gabriel takovou cenu neměl , takže jako hráčská náhrada v pohodě ale aby se tady ty rudý svině chovali jako by jim patřila celá liga tak ať jdou do píči. Měli dostat oni procenta z prodeje a ne že nám utřou hubu dvěma melouny

Petr78

Teď to znamená že jsme jim toho Mejdra prodali pod cenou

Marek2001

Zajímalo by mě jestli to má takhle nastavený u svých odchovanců i Slavie s tím předkupním pravém.

Marek2001

Taky doufám že za tohle Sparta nevyhraje titul a ani nepostoupi do EL jak s námi vyjebali.