Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Tak teď je to tu dvakrát 😁


Honza78

Nemáte někdo premium toho sportu?
Už to chce silného kupce, aby tu hráče dokázal udržet a koupit dobré posily.

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Sobota 11/05/24 13:11:57Nemáte někdo premium toho sportu?
Už to chce silného kupce, aby tu hráče dokázal udržet a koupit dobré posily.

U toho článku se stačí bezplatné registrovat na isportu a budeš to moc také číst , tohle není premium článek za který se platí

Marek2001

Koukám hráč za 100 mega opět na lávce v derby 😂😂😂.

Mikess

Marek2001:vis co to je těžký ,ještě se od lednovyho příchodu neaklimatizoval ;D  :D ale Houstecky a cely 50-členy realizační tým s nim pracují,aby ho Ivan mohl vzít na Euro :-[

Petr78

Ten Baník je zoufalej , Kubala by se měl vrátit tam kde se mu dařilo

Mikess

Tak zitra 1:3 a jdeme dále,ale bude to těžký.aby nás nakonec nemrzel ten druhy poločas minulou nedeli

Mikess

Za mě ať sem přijde ten Fila,ale ne ze si ho kokoti stáhnou po půl roce a prodají třeba do Polska..ale Vašulina bych na sílu tady nedrzel!treba dostane konečně šanci Hais

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 17:58:02Tak zitra 1:3 a jdeme dále,ale bude to těžký.aby nás nakonec nemrzel ten druhy poločas minulou nedeli

Nemyslím si že je rozhodnuto , ale Sigma ke úplně mimo formu , když budou hrát tak jako poslední zápasy tak by měli jít v pohodě dál. Nic než Hradec

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 18:00:23Za mě ať sem přijde ten Fila,ale ne ze si ho kokoti stáhnou po půl roce a prodají třeba do Polska..ale Vašulina bych na sílu tady nedrzel!treba dostane konečně šanci Hais

Souhlas , na sílu nikoho držet nelze. A souhlas i s tím že buď chlapa na přestup nebo nic , žádný hostování a předkupní práva , vychovaný jsou jako mraky pepící pražský

Mikess

Petr78:jako loni Gabriel tady,to je myslím jasný příklad

Petr78

Citace od: Mikess kdy Sobota 11/05/24 18:03:45Petr78:jako loni Gabriel tady,to je myslím jasný příklad

Přesně , a z Plzně tu měl být ještě rok Trusa a taky ho prodaly na Slovač

Mikess

Petr78:pocitej ze už budou mít i Juliše,ten gól dat umi,do obrany se vrací Beneš

Mikess

Na Trusu jsem zapomnel..a to nevím jak to má Čihak ???