Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 10/05/24 19:30:09Ať už jdou fakt tyhle mrdky do pici...on tam ma 35 hráčů +hrace na hostování a je to pořad málo..už by mu měl Zatykač říct ne....presnej případ co dříve dělala Sparta ,koupit vše a hovno z toho ...doufám ze zitra na Letny Kuchta aspoň ..Sparta je úplně jinde a je potřeba jim to vysvětlit ..fakt skoda ze Zima nestal aspoň 180 milionu!!

Nezapomeň na Tijani a Van Burena který mají stejný styl jak Vašulin...

Shaqiri

Dle mě, by dopadl jako Vlčák nebo Mejdr, to by určitě nechtěl

Mikess

A ještě může Tvrdik do útoku.aspon od 75 minuty...fakt cirkus ..už aby jste v létě nafasovali soupeře do předkole někde z Gruzie a spol...

Mikess

Nejlepší věta těch vocasu z Prahy:jak chteji stavět tu akademii aby mohli dávat šanci odchovancum😂😂😂to vis ze jo Tvrdiku...je potřeba zase koupit na novou sezónu aspoň 8 lidi +3: stopery,protože Zima nezvládl těžký tréninky z Itálie🤪👍😊

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 10/05/24 19:51:08Nejlepší věta těch vocasu z Prahy:jak chteji stavět tu akademii aby mohli dávat šanci odchovancum😂😂😂to vis ze jo Tvrdiku...je potřeba zase koupit na novou sezónu aspoň 8 lidi +3: stopery,protože Zima nezvládl těžký tréninky z Itálie🤪👍😊

Zimu prý chtěli rozehrát na Euro 🤣. Prostě za mě už je Trpíča za zenitem a to ještě chtějí prý zpátky Lingra a Olayinku. Priske je jinde a celá organizace Sparty.

Mikess

Marek2001:on dneska ve Sportu stačil rozhovor s tím snědým Lingrem:to je taky magor:myslím ze Slavia by se mnou měla více bodu a ze ji chybim😂ale proč se kokot neprosazuje v Holandsku to už tam neříká.jen ze kouč to hraje na 12 lidi ..chudák,tak ať se vrátí do Karviny

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Pátek 10/05/24 20:00:58Marek2001:on dneska ve Sportu stačil rozhovor s tím snědým Lingrem:to je taky magor:myslím ze Slavia by se mnou měla více bodu a ze ji chybim😂ale proč se kokot neprosazuje v Holandsku to už tam neříká.jen ze kouč to hraje na 12 lidi ..chudák,tak ať se vrátí do Karviny

Jak řekl Kuchta tenkrát čas ukáže kdo udělal chybu 😃 Za mě jsem rád že šel Kuchta do Sparty a asi věděl proč tam jít a to ho nemusím vůbec.

Marek2001

Na Twitteru už to lítá od Židů nechápou to taky proč chce Trpíča Vášulina.

Marek2001

A údajně Fila prý k nám jako výměna 🤷.

Mikess

Tak toho bych tady asi ,ale ne za podmínek jako tady byl Adam Gabriel

Mikess


Marek2001

A taky doufám že zítra vyhraje Sparta hrozně ji to přeju zas ten titul a vidět kyselý ksichty Židů by to pak bylo nezaplacený.

Shaqiri

Doufal jsem, že s novou arénou přijde i klid od rozprodání mužstva, aby jsme konkurovali špici ligy  8)


Petr78

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2023-24/447245/slavia-chce-vasulina-hradec-svou-oporu-neudrzi-zajemcu-je-ale-vic.htm

Je pravda , že ho tady neudržíme , ale ať si řeknou o hráče k penezům , jestli ho chtějí ať zaplatí , ale hráč na přestup , žádný nesmyslný hostování jako za Vlčáka.