Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Dneska dobrý výkon super fotbal , možná škoda že nedali ještě jednoho , ale jinak dneska zaslouzená výhra

Marek2001

Kdyby jsme šli na Tepláky tak jsou víc hratelný než Liberec 👍👍.

Shaqiri

Dobrý výsledek i atmosféra, konečně jsme dali víc gólů, jen tu Evropu nezakřiknout...

Honza78

nemá někdo link na reprízu fotbalu? Na tom O2 to nemohu najít. Kanál na dvě věci. :-\

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Neděle 05/05/24 18:52:15nemá někdo link na reprízu fotbalu? Na tom O2 to nemohu najít. Kanál na dvě věci. :-\

Když najdeš v programu na pořád Plzeň Boleslav a klikneš na to , rozbalí se ti nabídka na všechny tři zápasy a v ní si vybereš zápas Hradce

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Neděle 05/05/24 18:55:10
Citace od: Honza78 kdy Neděle 05/05/24 18:52:15nemá někdo link na reprízu fotbalu? Na tom O2 to nemohu najít. Kanál na dvě věci. :-\

Když najdeš v programu na pořád Plzeň Boleslav a klikneš na to , rozbalí se ti nabídka na všechny tři zápasy a v ní si vybereš zápas Hradce
už jsem to našel a jinde, ale mají tam pěkný bordel. Ani tu Pleň jsem nenašel. není to přehledné. Našel jsem link, kde to odkazovalo na tři zápasy a byl tam HK. Když jsem na to klikl, tak to bylo dlouhé 13 minut a jen reklama. Co to jako má být? Proč tam nemám možnost Oblíbené  týmy, kde bych si klikl na klub a ukázalo by mi to zápasy staré a aktuální?

Marek2001

Chystáte se někdo do Olomouce?

Marek2001



Marek2001

https://youtu.be/X3gO_KhTTJI?si=WiTQYzxjJIbzwsql

V lize naruby říkali že by chtěl Baník Klímu.

Marek2001


Shaqiri


Mikess

Tak Hradec jedna s Marcelem Čermakem z ...tak ještě do obrany přijde Králik a jsme komplet z jihu :)

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Úterý 07/05/24 20:04:53Tak Hradec jedna s Marcelem Čermakem z ...tak ještě do obrany přijde Králik a jsme komplet z jihu :)

A ještě ten Petrášek ne?

Petr78

Citace od: Mikess kdy Úterý 07/05/24 20:04:53Tak Hradec jedna s Marcelem Čermakem z ...tak ještě do obrany přijde Králik a jsme komplet z jihu :)

Myslím že z Budějovic už jsme si vzali vše co za něco stálo