Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Jinak viděli jste ten výjezd Sparty v té Olomouci? 😃 Masakr twl snad jednou někdy uděláme taky takovej podobnej nějakej😃.


Marek2001

Tak ČT přichází konečně i o Fotbal ten kanál už můžou klidně zrušit.

Honza78

No nesmíš se divit, když jí živí kon. poplatky co se jí roky nezvysovaly a vše se zdrazuje. Proste na to nemá. 
At vysílá reklamy at ma prijem a poplatky bych zrušil.

Marek2001

No já se nedivím to se dalo čekat jak zametli i s Hokejem za chvíli přijdou i o MS a o Euro si myslím.

Marek2001

Tak koukám že bitvu o toho Slončíka ze Zlína vyhrála Plzeň. Mě by se tu líbil Ševčík ze Sparty na hostování 🙂.

Petr78

Tak koukám že Pardubice budou pěkně vybrakovaný po sezoně , do Liberce Kováč a tři hráči , Hlavatý do Baníku , jestli oni to schválně nemíří do druhé ligy

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 30/04/24 17:35:12Tak koukám že bitvu o toho Slončíka ze Zlína vyhrála Plzeň. Mě by se tu líbil Ševčík ze Sparty na hostování 🙂.

Myslel jsem že si ho vytáhne spíš Baník. Já bych už sem hráče na hostování nebral , je jich tu víc než dost. Radši ať přivedou někoho na přestup aby nemusely řešit jestli může hrát nemůže hrát.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Úterý 30/04/24 18:07:13Tak koukám že Pardubice budou pěkně vybrakovaný po sezoně , do Liberce Kováč a tři hráči , Hlavatý do Baníku , jestli oni to schválně nemíří do druhé ligy

Baník bude příští rok top3 ještě do toho ten Svědík. Budou mít dobrý mužstvo. Naopak u Slovácka to vidím že budou rádi o skupinu záchrany.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 01/05/24 11:54:38
Citace od: Petr78 kdy Úterý 30/04/24 18:07:13Tak koukám že Pardubice budou pěkně vybrakovaný po sezoně , do Liberce Kováč a tři hráči , Hlavatý do Baníku , jestli oni to schválně nemíří do druhé ligy

Baník bude příští rok top3 ještě do toho ten Svědík. Budou mít dobrý mužstvo. Naopak u Slovácka to vidím že budou rádi o skupinu záchrany.

Baník si myslím že spíš malinko opadne ,  zvlášť jestli bude hrát poháry , viděli jsme letos co to udělalo s Bohemkou. Slovácko by se změnou mohlo nastartovat ale musí se začít víc spoléhat na mladší a ne že to za ně uhrají důchodci. Mě hlavně přijde že v Pardubicích to cíleně vedou k sestupu , z těch čtyřech namočených týmů mají jasně nejhorší formu , nejsou schopny doma vyhrát , navíc když už se ví že půlka týmu už má namířeno jinam i s trenérem. Já se moc těším , koho nám představí v Hradci , jaká zajímavá jména , třeba kdyby se povedlo uhrat tu Evropu , ale zase pozor aby to nedopadlo jako s Bohemkou.



VotrokSpecial

Návštěvnost zatím slušná. Vyprodáno bylo asi cca 3x, tzn i kapacita stadionu v současný chvíli stačí. Uvidíme, jaký posily se
 řeší na další sezónu. Máte někdo nějaký tipy? A jaký pozice by to měly být? Co třeba Christophe Kabongo? Ten se tu uvedl na 21kách docela solidně.  :)

Marek2001

Koukal jsem teď z včerejšího podcast Zajíce a všichni nás tam favorizují s Libercem.Tak uvidíme.

Marek2001

Hradec Králové bude v letním přestupovém okně řešit budoucnost několika hráčů, kterým končí smlouvy a hostování včetně Petra Kodeše či Filipa Čiháka. Už teď je ale jisté, že dlouholetou oporu Michaela Leibla  ,,Votroci" neudrží. Jednatřicetiletý obránce, který celé jaro laboruje se zraněním, by podle informací Sportu měl po vypršení svého kontraktu zamířit do Teplic. Kromě toho, že je Leibl odchovancem ,,Sklářů", ho s klubem spojuje i minulost s trenérem Zdenkem Frťalou, který hodlá s odchodem Štěpána Chaloupka posílit stoperský post.

Něco z Deníku Sport.