Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 27/04/24 21:19:54
Citace od: Petr78 kdy Sobota 27/04/24 19:53:51To Brno ještě spadne do ČFL

Tam by to možná i prospělo.

Pád až na dno ? Spíš aby to neznamenalo konec fotbalu v Brně

Shaqiri

Dnes tipuju 1:1 a plnej dům 😉. Nic než HRADEC!!!

Marek2001

Tak dneska ať dopadne jakkoliv ale pro nás nejlépe remíza.

Honza78

Ja taky tipuji plný dům,  snad se trefím  :D
Doufám hlavně v pěkný fotbal, pak mi na výsledku nezáleží.  Do šestky se asi stejně nedostaneme. V hokeji tipuji výhru hostů a budu mít aspoň hezkou neděli.

Marek2001

Schválně kolik tam bude dneska čumilu co jdou jenom na Slavii? 😁

Petr78

Dnes to bude dobrý fotbal v parádní kulise , nic než Hradec

Marek2001

A dneska i pěkný počasí to bude krásná neděle ještě před fotbalem jdu za chvíli k nám na B třídu se podívat a pak směr Hradec 💪😁.

Marek2001

Koukam teď chvíli na Spartu B vs Žižkov a u Bajzy stejný chyby jako u nás na podzim.

Marek2001

Faul na Čmelíka před tím prvním gólem to se nepiská???

Petr78

Těžko se hraje proti rozhodčím , ale je jim to k hovnu , mistři stejně nebudou

Marek2001

Velká škoda a Spáčil pěkný gól. Černý slabota dneska.

Marek2001

A líbil se mi dost Juliš Čmelík taky dneska zklamaný

Mikess

Jako jestli ty S by měly vyhrát ligu😉daleko lepší tady byla Karviná....na tyhle předražený sracky bude v Evropě stačit Tiraspol nebo Karabach

Petr78

Dneska dobrý výkon , hlavně v druhé půli , Juliš dneska se mi taky líbil , Spáčil to je prostě borec , a co ten Venca , ten snad nedá gól kdyby se na hlavu postavil. Jinak Slavie , za mě jedno velké zklamání , tým který chce hrát o titul tak dvacet minut před koncem začne tahat čas a povalovat se a vrchol všeho bylo že ten kretenský sudí nastaví tři minuty , to je hanba.

Petr78

Citace od: Mikess kdy Neděle 28/04/24 17:22:37Jako jestli ty S by měly vyhrát ligu😉daleko lepší tady byla Karviná....na tyhle předražený sracky bude v Evropě stačit Tiraspol nebo Karabach

Líp bych to nenapsal