Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Honza78

Tak lístek už mám a docela to tam mizí,....tedy ty nejlevnější. Moje místo je obsazené, tak jdu do Téčka.
Zápasy na ligu na zápasy top jsou až za 490 Kč, takže pochopím, že si na repre město vezme dejme tomu těch 490 a zbytek spolkne česká fotbalová asociace za to, že tu bude hrát. To je můj odhad. Bohužel u nás budou vždy hrát fotbalový trpaslíci a nikdy tu nebude Anglie, Německo, Itálie .... to si stáhne Praha.

Marek2001

#1771
Citace od: Honza78 kdy Středa 24/04/24 17:58:08Tak lístek už mám a docela to tam mizí,....tedy ty nejlevnější. Moje místo je obsazené, tak jdu do Háčka.
Zápasy na ligu na zápasy top jsou až za 490 Kč, takže pochopím, že si na repre město vezme dejme tomu těch 490 a zbytek spolkne česká fotbalová asociace za to, že tu bude hrát. To je můj odhad. Bohužel u nás budou vždy hrát fotbalový trpaslíci a nikdy tu nebude Anglie, Německo, Itálie .... to si stáhne Praha.

Taky mám lístek doma ale byl jsem tam v 14:02 v ticketportalu a moje místo též pryč tak jdu do Háčka. Spíš ty obsazený místa jdou zítra do prodeje si myslím.


Marek2001

Ten Liverpool titul asi nechce 😃

Shaqiri

Hokejový boss Zábranský v Brně přebírá i fotbal,to jsem zvědav jak to bude fungovat

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Čtvrtek 25/04/24 15:44:52Hokejový boss Zábranský v Brně přebírá i fotbal,to jsem zvědav jak to bude fungovat

Co jsem viděl na sockách tak z toho moc nejsou nadšení v Brně.

Marek2001

https://www.youtube.com/live/WGR6TmNncF0?si=d08MB-IEo0yc60BR

Podcast od Braníka dokonce tam máme Hradecké zastoupení 😉

Marek2001

V neděli u VARU Klíma si dělají prdel z toho svazu?. Aspoň že Černý píská. Jinak Kováč taky potvrzen v Liberci.

Petr78

Tak Kováč do Liberce , no nevím , dělají z něho trenéra roku , ale mě zas až tak dobrý nepřijde , rozhodně ne lepší než Kozel.

Marek2001

Tak repre vyprodaná 💪

Honza78


Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 26/04/24 18:23:44Tak repre vyprodaná 💪
už to vidím na Facebooku

Marek2001

Koho vidíte v neděli na hrotu místo Vášulina? Já to vidím bohužel na Šašinku.

Petr78

Ševčík dneska gól za Prostějov

Petr78

To Brno ještě spadne do ČFL

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 27/04/24 19:53:51To Brno ještě spadne do ČFL

Tam by to možná i prospělo.