Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Citace od: Shaqiri kdy Úterý 26/03/24 20:54:39Tak na malšáku to vyšlo fotbal i diváci super,zato na letné v poločase trápení a pražským pepikům se moc fandit nechce...

Jojo na Malšáku to bylo fajn děti si to museli užít a na Lvíčata se krásně koukalo lépe než na ty kopyta z áčka.

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Úterý 26/03/24 21:07:09Do skupiny na ME k našim postoupila Gruzie na úkor Řecka, myslím že je to hratelnější soupeř

Hratelnější může být ale nás trápila i Arménie takže pro nás bude každý soupeř těžký

Honza78

Jaká byla obsluha? Tehdy byla kritika na fronty atd.. Už se to zlepšilo?

Shaqiri

Na Letné byl bohužel o dost kvalitnější trávník, snad se to s jarním počasím zlepší

Petr78

Béčko zatím prohrává v Živanicích , ještě zbývá půl hodina hry

Marek2001

Dneska jsem četl, že o nás má furt zájem Ulich tak doufám, že to město konečně prodá. Koukám na to Brno teď, a to je tak zoufalý aby jsme do pár let nebyli takhle špatně jako oni dokud tam bude Jukl a spol.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 29/03/24 19:37:00Dneska jsem četl, že o nás má furt zájem Ulich tak doufám, že to město konečně prodá. Koukám na to Brno teď, a to je tak zoufalý aby jsme do pár let nebyli takhle špatně jako oni dokud tam bude Jukl a spol.

Doufejme že to klapne

Marek2001

Nevíte někdo kdy má nastoupit Horák a Leibl? Jediný co vím že Heidenreich má po sezoně ale už začal trénovat.

Petr78

Ten olomoucký gólman to snad prodal , takový vlastňák 🤦

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 30/03/24 13:46:57Nevíte někdo kdy má nastoupit Horák a Leibl? Jediný co vím že Heidenreich má po sezoně ale už začal trénovat.

Ještě Kotal říkal že Horák by měl nastoupit po repre pauze ale jinak nevím. Spíš mě štve že Kaštánek začal hrát docela slušně a ten černoch nám ho zmrzačí a pak ještě brečí v Jablonci že osm zápasů je moc , to mi hlava nebere

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 30/03/24 16:01:10Ten olomoucký gólman to snad prodal , takový vlastňák 🤦

Teď na to čumím no 🤣🤣😁

Marek2001

Zítra to chce za 3 body pokud vyhrajeme tak si myslím že už budem v klidu.

Petr78

To jsou výsledky opravdu , zítra to musí být tři body.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 30/03/24 16:53:14To jsou výsledky opravdu , zítra to musí být tři body.

Výhoda je že neočekávám že by Zlín, Karviná a Budějovice by bodovali.

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 30/03/24 16:57:06
Citace od: Petr78 kdy Sobota 30/03/24 16:53:14To jsou výsledky opravdu , zítra to musí být tři body.

Výhoda je že neočekávám že by Zlín, Karviná a Budějovice by bodovali.
ale musíme 100% bodovat v plné výši.
Zatím sem přijede asi 20 fandů Karviné. Vyprodáno asi nebude, není to Slavie nebo Sparta , kdy si lidé najednou najdou čas a chtějí jít na fotbal,prosí na facebooku o lístky a přitom tyto zápasy se slabšími jsou nejdůležitější.
Nechme se zítra překvapit. Doufám, že 6-7 K bude.