Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001


Shaqiri

Hokej dnes drama s dobrým koncem, tak doufám že zítra bude další korálek,a i když na kostce byla reklama na fotbalové derby, tak plnej dům nečekám díky počasí a co si namlouvat oba celky neoplývají formou...

Marek2001

Koukám že v sobotu píská nás Rouček snad to nebude taková ostuda jak když pískal minulý týden pražský derby 🤦.

Marek2001

Jsem koukal taky že v tom Brně mají taky veselo ohledně toho Bartoňka 😄 To je takovej druhej Jukl 😃.

Marek2001

Tak Hurtado za zákrok Kaštánka 8 zápasu mazec zas takový hroznej faul za mě nebyl. Teď hurá na Hokej.

Petr78

Tak ten Hurtado dostal osm zápasů za zranění Kaštánka, pořád nemůžu pochopit že ještě ten sudí to pisknul obráceně. Snad ten Rouček bude pískat dobře v sobotu. Halinský dostal tři zápasy takže přijde o derby.

Honza78

Včera byla asi necelá tisícovka vstupenek volných, dnes je jich tam zase mnohem více. Nevím proč klub blokuje některá místa a dává je se zpožděním do prodeje. Jinak kinderfans má stále volných 349 míst.
Doufám, že 7K zítra bude. Prostě to i my nevyprodáme. Lidi asi půjdou na hokej, kde je taky důležitý mač a na fotbal už šetří. To pochopím u lidí co mají děti. Zítra raději přijdu o půl hoďky dříve, abych si dal pivko a klobásu. Minule jsem čekal na pivo a mával na tu co roznáší asi 3x a vždy mě přehlédla, ale naštěstí jsem si ho koupil bez fronty pět minut před poločasem. To je jistota.

Ale kdo chce do kotle hostů a dát tam choreo pro náš klub, tak ať si ho tedy koupí. Pamatujete na ten majstrštyk v perníkově na hokeji, kde omylem roztáhli naší plachtu   :D  :D
https://fchk.enigoo.cz/app/fkpardubice/events

Marek2001

Citace od: Honza78 kdy Pátek 08/03/24 10:35:13Včera byla asi necelá tisícovka vstupenek volných, dnes je jich tam zase mnohem více. Nevím proč klub blokuje některá místa a dává je se zpožděním do prodeje. Jinak kinderfans má stále volných 349 míst.
Doufám, že 7K zítra bude. Prostě to i my nevyprodáme. Lidi asi půjdou na hokej, kde je taky důležitý mač a na fotbal už šetří. To pochopím u lidí co mají děti. Zítra raději přijdu o půl hoďky dříve, abych si dal pivko a klobásu. Minule jsem čekal na pivo a mával na tu co roznáší asi 3x a vždy mě přehlédla, ale naštěstí jsem si ho koupil bez fronty pět minut před poločasem. To je jistota.

Ale kdo chce do kotle hostů a dát tam choreo pro náš klub, tak ať si ho tedy koupí. Pamatujete na ten majstrštyk v perníkově na hokeji, kde omylem roztáhli naší plachtu   :D  :D
https://fchk.enigoo.cz/app/fkpardubice/events

Já vždycky chodím půl hodiny předem 😄 v klidu Klobásu a Pivko nechce se mi pak vždycky o poločase čekat tu frontu 😄 a zítra o poločase si aspoň na chvíli pustím na telefonu Hokej 😄. A na Hokej asi se nepojede když prý mají přihlášení jenom 6 lidí na výjezd.

Honza78

Já mám odpolko, tak jsem měl z hokeje houno.

Marek2001

Tak už posledních 1000 lístků.

Petr78

Už se těším na zítra , konečně zase plný hlediště , snad to bude i za tři body

Marek2001

A koukal jsem na Hokejové fórum že ten kokot Bronx se s tím stále nesmířil že tu je zas Fotbal v HK 😄😄😄.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 08/03/24 18:53:16A koukal jsem na Hokejové fórum že ten kokot Bronx se s tím stále nesmířil že tu je zas Fotbal v HK 😄😄😄.

Ten člověk je hodně zapšklý , moc ho nechápu v jeho výlevech a rozhodně to není žádný srdečný Hradečák.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pátek 08/03/24 18:57:05
Citace od: Marek2001 kdy Pátek 08/03/24 18:53:16A koukal jsem na Hokejové fórum že ten kokot Bronx se s tím stále nesmířil že tu je zas Fotbal v HK 😄😄😄.

Ten člověk je hodně zapšklý , moc ho nechápu v jeho výlevech a rozhodně to není žádný srdečný Hradečák.
Podle mě není ani fanoušek Hokeje buď je to fanda z předměstí nebo z Jihojihu a to i ten jeho bratr Tučňák.

Marek2001

Teď si říkám že by ta Sparta byla ideální ohledně na to když se to hraje Pátek a Sobota čtvrtfinále a v Neděli Votroci na Spartě to by byl krásný víkend v Praze 😁.