Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

To znamená asi Hejkal konec když jsem jde Vácha

Petr78

Tak pane Hořejš vítej na palubě , přeju ti hodně štěstí a úspěchy v našem klubu , a doufám , že v sobotu bude tvoje / naše pomsta tomu kriminálníkovi sladká. Nic než Hradec 

Petr78

A kapelníkovi přeju pevné zdravý a doufám v návrat i jako ten konzultant. Pane Kotal díky.

Petr78

Bože to je keců na těch diskuzích , viz seznam sport , tam je to sami znalec 🤦

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 28/02/24 09:28:10To znamená asi Hejkal konec když jsem jde Vácha

A Hejkala asi škoda nebude , možná bude lepší úplně nová dvojce. A třeba naučí Vašulína střílet góly

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 28/02/24 12:05:48Bože to je keců na těch diskuzích , viz seznam sport , tam je to sami znalec 🤦
Taky jsem to četl ale tentokrát to je bohužel pravda s zdravím a ne jak u Koubka.

Petr78

A je zajímavé , že letos měníme trenéra jen po zápasech s Boleslaví

Honza78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 27/02/24 23:27:20No hokej bída příští sezónu si kupuji permici jen na Fotbal. Říkal jsem to bohužel už loni že Hokeji dávám poslední 2 roky a Mountfield půjde o kus dál kvůli fotbalu že nebudou mít prachy. Letošní sezóna jakoby tomu odpovídala stačí se kouknout kolik jim zůstalo partneři atd.
Nestraš. Proč by měli končit? Navíc odejít z města nemůže. Vlastní polovinu MTF a ty prachy mají stejně jako druhou platí měst. Jak to chodí v jiných městech kde je fotbal i hokej. A návštěvnost je tam mizerenější a jedou dál. Jednou hokejkám sezóna nevyšla tak nelam hůl.

Shaqiri

Trenéru Kotalovi velké díky a uzdravení, novému trenérskému tandemu hodně štěstí.A k hokeji dokud tady bude šéfovat současný GM tak jsem v klidu,pan Kmoníček je muž na svém místě...

Marek2001

Koukám na derby a Holeš je zralý do Hradce.

Petr78

Pěkný rozhovor s novým trenérem , no hlavně aby se dařilo

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 28/02/24 19:37:50Pěkný rozhovor s novým trenérem , no hlavně aby se dařilo

Teď jsem to poslouchal moc pěkný rozhovor a věřím mu že tu dlouho zůstane.

Marek2001

Ale nějak nechápu proč jim vadí ten Vácha nevíte co řekl? Prý už je to 14 let to jsem ještě moc nesledoval fotbal 😄😄.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 28/02/24 21:14:44Ale nějak nechápu proč jim vadí ten Vácha nevíte co řekl? Prý už je to 14 let to jsem ještě moc nesledoval fotbal 😄😄.

Komu vadí ? To mi nějak uteklo

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 28/02/24 21:39:22
Citace od: Marek2001 kdy Středa 28/02/24 21:14:44Ale nějak nechápu proč jim vadí ten Vácha nevíte co řekl? Prý už je to 14 let to jsem ještě moc nesledoval fotbal 😄😄.

Komu vadí ? To mi nějak uteklo

Na FB v komentářích lidi píšou že prý Vácha něco tenkrát něco řekl ale co to nevím.