Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Honza78

Jsem skromný. Stačí mi dnes výhra, klobáska, pivko a selfíčko s panem Lízátkem. :)

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Sobota 05/08/23 09:46:05Jsem skromný. Stačí mi dnes výhra, klobáska, pivko a selfíčko s panem Lízátkem. :)
Tak tomu říkám dokonalý scénář  :)

Petr78

Tak už sedím na svém místě , je to paráda , tohle je splněný sen 👍

Petr78

Tak Malšák pokřtěný , výhra , kupa golů fotbal pěkný , Vašek Pilař dnes super výkon , prostě super ani ten déšť nevadil. Hoši děkujem , Hradec olé

Yanky

Super zážitek, díky. Nezkazil nám ho ani za mě nezvladnute (sektor O) občerstvení. Když mě stojí ve frontě 150 lidi, tak si nemůže personál povídat a na grilu mít 6 klobas. Jinak super, díky! 

Honza78

Citace od: Yanky kdy Sobota 05/08/23 21:09:08Super zážitek, díky. Nezkazil nám ho ani za mě nezvladnute (sektor O) občerstvení. Když mě stojí ve frontě 150 lidi, tak si nemůže personál povídat a na grilu mít 6 klobas. Jinak super, díky! 
Ty si byl v óčku? Ja taky. Bohužel fronty jak prase. To se musí řešit.  Seděl jsem hned v první řadě,  takže tato strana co je na sever je nechranena před deštěm i když jste pod střechou. Pršelo na prvni dvě řady co jsou dole. Déšť se tam dostane pod úhlem a větrem. To je jediné minus včetně front. Jinak zážitek paráda a klobásy jsou 2,5 krát větší než na jihu.  Tam mají mrzaky kolem 8 cm za 85 Kč.

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Sobota 05/08/23 17:41:14Tak už sedím na svém místě , je to paráda , tohle je splněný sen 👍
Ja už stepoval před stadionem po čtvrté hodině.  :) 

Mikess

Naprostá paráda,bylo dobře že Budějovice na začátku nedali ty svoje šance,ale pak už to bylo v naší režii..za mě teda minus to pyro a ty fronty na pivo,doufám,že Krejda nebude nějak dlouho zranenej

Petr78

Myslím si , že lepší vstup do sezóny se povést nemohl vzhledem k rozlosování ligy. Včerejšek byl dokonalý i s nějakými nedostatky ale byl to první velký zápas pro nový stadion takže se mouchy vychytají a bude to super. Ten výhled se se starým malšákem nedá vůbec srovnat. Tak doufejme , že se nás bude fotbalová radost držet co nejvíc.

Mikess

Lidi,pojďte koupit ještě permice,ať mají kluci podporu už na utkání se Zlínem,to bude dulezitej zápas!

Honza78

Citace od: Mikess kdy Pondělí 07/08/23 19:58:01Lidi,pojďte koupit ještě permice,ať mají kluci podporu už na utkání se Zlínem,to bude dulezitej zápas!
už mám voucher

Yanky

Sledoval jste někdo Vaška Pilaře v Tiki taka? Mám si to pouštět nebo radši ne? ;)

Petr78

Vašek je Votrok , určitě byl statečný 😁

Honza78

Vlastimil Weiner

Světelná magie lízátek! Architekti stadionu FC Hradec Králové (📷 Tomáš Vymetálek a tým) testují na modelu charakter a barevnost osvětlení stavby, různé styly svícení, teplotu. Pohrávají si s atmosférou barev a světel, jaká by byla při koncertu, různých show ap. Lízátka v sobě ukrývají další tajemství a ještě zjevně neřekla poslední slovo!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=255081207386647&set=ecnf.100086543093437

Petr78

Tak máme novou posilu. Vítej v Hradci Samuely, přejí ti ať se ti tu líbí a hlavně ať se daří.