Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Petr78

Jílkovi to spočítaly , trochu jsem to čekal.

Petr78

Tak trávník už se mění

Honza78

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 26/02/24 11:41:01A doufám že do derby spraví trávník
Už se mění část trávníku. Já doufám, že konečně bude vyprodáno (krom sektoru hostí, ti to nevyprodají určitě)

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Pondělí 26/02/24 16:33:19
Citace od: Petr78 kdy Pondělí 26/02/24 11:41:01A doufám že do derby spraví trávník
Už se mění část trávníku. Já doufám, že konečně bude vyprodáno (krom sektoru hostí, ti to nevyprodají určitě)


Já si myslím že to bude plný , je to derby a hrají venku , možná přijde i to trucující jádro

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Pondělí 26/02/24 16:12:21Tak trávník už se mění

Teď na to koukám ale za mě by se měl vyměnit celá plocha.

Petr78

Ty hokejisti to je bída

Shaqiri

V Jablonci dnes odložení poháru kvůli mlze

Petr78

Citace od: Shaqiri kdy Úterý 27/02/24 19:57:55V Jablonci dnes odložení poháru kvůli mlze

Takže v sobotu budou odpočatí

Marek2001

Tak trávník z Holandska.

Shaqiri

K hokeji: kolikrát tuto sezónu jsme soupeře dvakrát přestříleli a přesto prohráli? Šílená sezóna

Marek2001

No hokej bída příští sezónu si kupuji permici jen na Fotbal. Říkal jsem to bohužel už loni že Hokeji dávám poslední 2 roky a Mountfield půjde o kus dál kvůli fotbalu že nebudou mít prachy. Letošní sezóna jakoby tomu odpovídala stačí se kouknout kolik jim zůstalo partneři atd.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Úterý 27/02/24 23:27:20No hokej bída příští sezónu si kupuji permici jen na Fotbal. Říkal jsem to bohužel už loni že Hokeji dávám poslední 2 roky a Mountfield půjde o kus dál kvůli fotbalu že nebudou mít prachy. Letošní sezóna jakoby tomu odpovídala stačí se kouknout kolik jim zůstalo partneři atd.

To si nemyslím , že by šli o kus dál , ale letošní sezóna je fakt špatná , asi i kvůli té kauze. Ono jestli bude fotbal pokračovat v nastoleném trendu , tak se může taky na krásné stát, že zahučíme o patro níž a to asi nechceme. Uvidíme co nám přinesou následující týdny. Nic než Hradec , ať už fotbalový tak i hokejový.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Středa 28/02/24 07:44:06
Citace od: Marek2001 kdy Úterý 27/02/24 23:27:20No hokej bída příští sezónu si kupuji permici jen na Fotbal. Říkal jsem to bohužel už loni že Hokeji dávám poslední 2 roky a Mountfield půjde o kus dál kvůli fotbalu že nebudou mít prachy. Letošní sezóna jakoby tomu odpovídala stačí se kouknout kolik jim zůstalo partneři atd.

To si nemyslím , že by šli o kus dál , ale letošní sezóna je fakt špatná , asi i kvůli té kauze. Ono jestli bude fotbal pokračovat v nastoleném trendu , tak se může taky na krásné stát, že zahučíme o patro níž a to asi nechceme. Uvidíme co nám přinesou následující týdny. Nic než Hradec , ať už fotbalový tak i hokejový.

A to buďme rádi že jim letos neodečtou ty body jinak by to byla baráž.

Marek2001