Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

A aspoň i ten Jablonec a Karviná že to posrali

Petr78

Výkon slušný, ale to zakončení , ta střelba , no to je zoufalý , máme tři body místo devíti , jen proto , že to zakončeni je naprosto tragický. Je to škoda.

Honza78

Už ani nevím, co je to výhra v 60 min. v hokeji a výhra v 90 min. ve fotbale. Samé plichty.

Marek2001

A jinak co jste taky říkali na trávník? To bylo taky pěkný pole ale na to se nevymlouvá a doufám že kapelník zůstane!!

Petr78

No ten terén v rohu u naší střídačky , to bylo oranište. Kapelník zůstane , tomu věřím

Mikess

Kotalova derniéra..chudák trávník dneska,tohle Luděk Jelínek nemůže dát do kupy  :) ..a zajímavý že Sabou byl ve druhý půli vedle střídačky a pak i na střídačce za Hejkalem..tam by asi být vůbec neměl

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Sobota 24/02/24 18:05:43Kotalova derniéra..chudák trávník dneska,tohle Luděk Jelínek nemůže dát do kupy  :) ..a zajímavý že Sabou byl ve druhý půli vedle střídačky a pak i na střídačce za Hejkalem..tam by asi být vůbec neměl

Aha to jsem neviděl že by tam Sába na střídačce

Marek2001

Ještě jsem zapomněl doplnit dost vzadu se mi líbil Spáčil.

Shaqiri

12 rohů a nic, to mě mrzí, podpora trenéra super a Juklovi dát na vědomí že fotbal se hraje pro diváky a ti také sledují jeho dlouholetou činnost v pozici GM 🤔 nic než HRADEC!

Mikess

Jukl a jeho dceřiné firmy..já fakt nevěřím ,že chtějí prodat klub někomu.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Sobota 24/02/24 18:28:38Ještě jsem zapomněl doplnit dost vzadu se mi líbil Spáčil.

Spáčil už hrál minuli týden v Olomouci dobře , dneska si zasloužil základ , hrál skvěle

Marek2001

Tak i Zlín dneska nedotáhne aspoň tak ale tyhle ztráty bodů nás mrzí. Mohli jsme klidně teď být úplně jinde nahoře.

Petr78

Mohli jsme být šestý kdyby tyhle tři zápasy vyhrály

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 24/02/24 19:18:49Mohli jsme být šestý kdyby tyhle tři zápasy vyhrály
Přesně a ještě s Ostravou a mohli by jsme mít klidný jaro.

Marek2001

Tak Horák prý má zlomenou klíční kost co říkal kapelník v tiskovce.