Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

A v sobotu zas konečně doma a co jsem koukal tak i předpověď slibuje pěkný počasí tak by mohlo přijít dost lidí i. Nicméně ja mám zajímavý víkend😁 pátek na hokej do pernikova v sobotu na fotbálek a v neděli zas na Hokej budu zas po neděli vypnutej 😂😂.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 21/02/24 20:53:30
Citace od: Petr78 kdy Středa 21/02/24 20:12:43Ta Olomouc je hodně tragická , další prohra, škoda že jsme tam nedokázali dát gól.

A ještě do toho měli redku

V sobotu už potřebují vyhrát , jinak to pak bude už svazující

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 21/02/24 20:57:07A v sobotu zas konečně doma a co jsem koukal tak i předpověď slibuje pěkný počasí tak by mohlo přijít dost lidí i. Nicméně ja mám zajímavý víkend😁 pátek na hokej do pernikova v sobotu na fotbálek a v neděli zas na Hokej budu zas po neděli vypnutej 😂😂.

Tak hlavně aby to bylo za devět bodů 😁


Marek2001

A nechápu proč neosloví Kuliče

Mikess

Kotal kdyby byl soudnej ,tak se na to už ve svým věku vysral sám!že je to legenda není pochyb ale fotbal už se hraje jinak.do studia Isport na analýzy ok,ale na lávku už ne...a ty promrdany body z podzimu za někým jít musí,když ne on,tak kdo má zodpovědnost?alibista Hejkal, který se po 20 letech stále necítí na hlavního?chápu že vést se za Zdeňkem Ščasným muselo být ok.

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 22/02/24 09:21:03Kotal kdyby byl soudnej ,tak se na to už ve svým věku vysral sám!že je to legenda není pochyb ale fotbal už se hraje jinak.do studia Isport na analýzy ok,ale na lávku už ne...a ty promrdany body z podzimu za někým jít musí,když ne on,tak kdo má zodpovědnost?alibista Hejkal, který se po 20 letech stále necítí na hlavního?chápu že vést se za Zdeňkem Ščasným muselo být ok.

Je to syn Ščasného ale já bych raději Kuliče kdyby to byla náhrada za Vencu.

Mikess

Marek 2001:já ale mluvím o Zdeňku Šcasnem!bývalý trenér Sparty a Teplic,se kterým se nas asistent vezl!!

Marek2001

Citace od: Mikess kdy Čtvrtek 22/02/24 09:54:58Marek 2001:já ale mluvím o Zdeňku Šcasnem!bývalý trenér Sparty a Teplic,se kterým se nas asistent vezl!!

Jo tak tak už chápu

Mikess

Ona je otázka spíš jaký je vztah vedení -Kulič?asi je na čase se zeptat na hokeji hledače talentů Škorpila

Petr78

Já si teda nemyslím že by bylo vhodné měnit trenéra , podruhé v sezoně , to není dobrý. Navíc bych řekl že hrají slušný fotbal , jen ty góly dávat víc. Ale on je za ně nedá , a ten výpadek s Bohemkou si taky musí uvědomit hráči kde udělali chybu. Jestli měnit trenéra tak jedině po sezoně.

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 22/02/24 12:09:13Já si teda nemyslím že by bylo vhodné měnit trenéra , podruhé v sezoně , to není dobrý. Navíc bych řekl že hrají slušný fotbal , jen ty góly dávat víc. Ale on je za ně nedá , a ten výpadek s Bohemkou si taky musí uvědomit hráči kde udělali chybu. Jestli měnit trenéra tak jedině po sezoně.

Souhlas taky bych ho nechal do konce sezony nebo ať klidně oznámí že po sezoně končí ale hlavně ho neodvolávat

Petr78

Třeba ten Horejš , mě je vizuálně nesympatický , podobou mi připomíná Rakušana 😁 , ale jako trenér by mohl být dobrý , v Budějovicích udelal kus dobrý práce a v Jablonci to měl hodně těžký a ještě jak ho ten kriminálník vypaloval. Mě by teda rozhodně nevadil , ale opravdu až po sezoně. Mužstvo má za sebou zimní přípravu a zase mu změní trenéra , systém , to bude jen kontraproduktivní.

Marek2001

Ale furt nějak věřím že se v klidu zachráníme a nějak tu sezónu doklepat. O víkendu každopádně 3 body Bolka je teď hratelná pod Holoubkem.

Petr78

Teď už je výhra skoro povinnost , aby se opravdu trochu uklidnili.