Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Zítra nás píská Černý.

Marek2001

Bajza do Žižkova dobrej propad 🤣🤣🤣

Marek2001

Dneska Hokej velká škoda nicméně zítra to chce 3 body jinak bude zle už. A Kučera a Harazim nové smlouvy paráda.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Pátek 16/02/24 22:58:10Dneska Hokej velká škoda nicméně zítra to chce 3 body jinak bude zle už. A Kučera a Harazim nové smlouvy paráda.

Potřebujeme vyhrát , a myslím že Olomouc je k poražení. Je dobře že Váša začal dávat góly , třeba se trefí i zítra. Škoda že má stopku Čmelík, bude chybět. Nový smlouvy jsou fajn , hlavně Kučera , ten se mi líbí hodně. Hokejky škoda ale už to asi ladí na PO.

Shaqiri

Dnes tipuju remízu 1:1,mančafty jsou na podobné síle, snad nějaký bod urveme...

Marek2001

Sice zápas neuvidím dneska jelikož jsem na Biatlonu dneska ale věřím že v Olmiku vyhrajeme potřebujeme to jako sůl.

Marek2001

A béčko koukám porazilo Chrudim  koukám 😁 snad áčko naváže na béčko a bude to pěkná sobota 😁

Petr78

Já dnes doufám ve tři body , moc už je potřebujeme.

Marek2001

Proč nehraje Pilař nevíte?

Petr78

Teď koukám na sestavu , Pilař asi zranění jinak nevím. Po Čmelíkovi další ztráta do dnes. Pudhorocký , Kaštánek v základu , Kaštánkovi gratulace k základu a přeju ať se mu hlavně daří a dva góly na vrch.

Petr78

Pilař nachlazený , hlásily v tv

Petr78

Tak první půle slušná , škoda že nějakou nadějnou samci nedotáhli ke gólu , ke to otevřené , uvidíme v druhý půlce.

Petr78

Vašulin jen do tyče to je škody

Marek2001

Zápas jsem neviděl ale bod z venku dobrej.

Petr78

0:0 to je k hovnu , výkon slušný ale nedokážou zakončit hlavou to je tragédie  a když už se dostane do koncovky nohou tak trefí tyč. Škoda , myslím že jsme zase ztratily než ziskaly