Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Honza78

však říkám, že máme prostě v kolektivním sportu špatné koncovky. Vedeme a nakonec zase remizujeme viz např. Baník, Plzeň, Bohemka,....a v hokeji ta šňůra remíz. Prostě koncovku máme na h...

Marek2001

Tak i Zlín dneska bodoval nečekaně

Marek2001

Hokejky solidní ostuda

Petr78

Citace od: Honza78 kdy Středa 14/02/24 19:55:26však říkám, že máme prostě v kolektivním sportu špatné koncovky. Vedeme a nakonec zase remizujeme viz např. Baník, Plzeň, Bohemka,....a v hokeji ta šňůra remíz. Prostě koncovku máme na h...

S Baníkem jsme ruply ale jinak máš pravdu

Petr78

Ale aspoň dva body dnes , i ty se počítají

Marek2001

Jinak toho Daridu věřím píše se to všude téměř. Darida, Krejda a Pilka to by bylo složení stará garda repre 😁.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Středa 14/02/24 20:43:37Jinak toho Daridu věřím píše se to všude téměř. Darida, Krejda a Pilka to by bylo složení stará garda repre 😁.

Nevím , bylo by to super , ale myslím že ještě bude chtít vydělat love venku , než se natrvalo usadí v ČR

Petr78

A jinak , v sobotu by to chtělo vyhrát na Hané, ať se tam udělá co největší mezera od baráže.

Pifuš

A jižani už jsou před námi v tabulce, to tu už dlouho nebylo :(

Marek2001

Sparta hraje skvěle

Marek2001

Dobrej zářez Sparty teď.... Ryneš červená ani náhodou.

Marek2001

Škoda Sparta a ten Wiesner to je hrozná lopata

Petr78

Ty Sparty je škoda , ale dva góly si dali sami , a červená pro Ryneše , tak to je jak z český ligy

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 15/02/24 20:53:48Ty Sparty je škoda , ale dva góly si dali sami , a červená pro Ryneše , tak to je jak z český ligy

Je to tak první gól gólmana a druhýho Krejčího ale co nedal Wiesner to bych dál i já. Věřím že je doma dají za mě se v současné době víc líbí než Slavie pod Priskem hrajou parádní a akrativní fotbal.

Petr78

Citace od: Marek2001 kdy Čtvrtek 15/02/24 20:59:04
Citace od: Petr78 kdy Čtvrtek 15/02/24 20:53:48Ty Sparty je škoda , ale dva góly si dali sami , a červená pro Ryneše , tak to je jak z český ligy

Je to tak první gól gólmana a druhýho Krejčího ale co nedal Wiesner to bych dál i já. Věřím že je doma dají za mě se v současné době víc líbí než Slavie pod Priskem hrajou parádní a akrativní fotbal.

Fotbal to byl pěkný , koukatelný , je jen škoda ty prohry , teď když se góly venku nezvýhodňují tak je to prostě prohra a na  postup potřebují vyhrát o dva góly