Hlavní diskuze

Založil Admin, Středa 15/03/23 11:42:07

Předchozí téma - Další téma

Marek2001

Ajo teď to čtu na deníku sport

Marek2001

Prý nová smlouva Kučera a asi nejspíš konec Kodeše celý článek kdyztak vedle na fóru.

Petr78

No tak to jsou šoky , nechápu co se mu nelíbilo , chytal celý podzim. Zadražil vypadá slušně , povedl se mu i zápas na Maltě , šanci si zaslouží. Ten Vaclík si myslím že není asi reálný ale proč ne , jen aby na něho měli. Kučera je super že podepsal a Kodeše snad taky přesvědčí, to by byla škoda o něho přijít.

Mikess

Kodeš míří za Frtalou na sever.ja doufám že dorazi do obrany ten Vydra . bohužel Václav Sejk nedopadl.tak Šasinko makni

Petr78

Tak jestli tady Kodeš nechce hrát , je zbytečný ho tu držet.

Marek2001

Kodeše bude škoda ale snad přijde adekvátní náhrada.

Petr78

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal/437247/fotbalove-prestupy-online-vymena-stoperu-na-trase-prostejov-hradec.html

Za Ševčíka má příjít Spáčil , stoper za stopera , tak uvidíme , mladý kluk. No a do brány Knobloch , za mě teda bych dal šanci Zadražilovi

Marek2001

Tímhle když budou tahat mladý hráče tak se bude hrát jenom o záchranu.

Shaqiri

Souček zamítl miliony že Saudské Arábie, tomu říkám frajeřina,kapitán reprezentace který jde příkladem!!!


Petr78

Jsem zvědavý na toho hráče , co se má k mužstvu připojit v Turecku. A docela bych si přál , kdyby udělali ne přestup Čiháka , ale bojím se že si ho Plzeň po sezoně stáhne.

Petr78

A ještě hokejová vsuvka , výsledek soudu mě mile překvapil , moc optimisticky jsem nebyl a popravdě jsem s tímto ani nepočítal, takže už se těším až se kluci připojí k mužstvu a začnou hrát. A dnešní zápas , tak to už je čiré zoufalství , jako ho prohrát v sedmi minutách , to je opravdu um. Škoda bodů

Marek2001

Citace od: Petr78 kdy Sobota 27/01/24 00:26:39A ještě hokejová vsuvka , výsledek soudu mě mile překvapil , moc optimisticky jsem nebyl a popravdě jsem s tímto ani nepočítal, takže už se těším až se kluci připojí k mužstvu a začnou hrát. A dnešní zápas , tak to už je čiré zoufalství , jako ho prohrát v sedmi minutách , to je opravdu um. Škoda bodů

No ještě zdaleka kluci vyhrano nemají pokud se odvolájí.

Marek2001

Tak fotbal výhra koukám ale zápas jsem bohužel neviděl jelikož jsem byl na horách.

Petr78

Taky jsem zápas neviděl , ale výhra , do zadu nula se Zadražilem v bráně , trefil se Šašinka a Koubek , tak to by bylo super kdyby se útočníci probudili. A za dva týdny na Malšák , už se moc těším. Nic než Hradec 👍