Jinak v Zajíci včera zaznělo, že opravdu nějaké spory mezi našimi majiteli v HK jsou,...
Jedna strana v létě nechce pumpovat miliony do kádru v rámci nějakých přestupů, ale jít cestou zapracování odchovanců a pokračování v tom, co tu máme letos, jen z toho ještě zkusit vyždímat víc
A druhá strana by chtěla přivést Slončíka, Vašulína atd..